Nowa giełda motocyklowa w Warszawie

0

Warszawska Giełda Motocyklowa zainaugurowała działalność 27 kwietnia.
To zupełnie nowa inicjatywa. Jak deklaruje organizator, jej celem jest nie tylko sprzedaż motocykli, części i akcesoriów motocyklowych, ale także integracja środowiska motocyklistów oraz szeroko pojęta promocja motocyklizmu.

„Celem imprezy jest nie tylko skupienie w jednym miejscu miłośników motocykli, lecz również promowanie bezpieczeństwa motocyklistów na polskich drogach. Na terenie giełdy będą odbywały się m.in. warsztaty z zakresu pierwszej pomocy motocyklistom i zapobiegania kolizjom oraz konsultacje z zakresu przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.” – twierdzi Jarosław Urbaniak – organizator giełdy.

Tak też było. Na otwarciu można było przejść “przyspieszony kurs pierwszej pomocy”, czy rozwiać swoje wątpliwości dotyczące przepisów ustawy prawo o ruchu drogowym.

Na giełdzie pojawili się wystawcy oferujący sprzedaż motocykli, skuterów, quadów, części oraz akcesoriów.
Dużym zainteresowaniem obecnych cieszyły się pokazy stunt’u i jazdy freestylowej w wykonaniu lubelskiej ekipy – Ernesta Komorowskiego i Kamila Gyzio.

Były konkursy, gry i zabawy – również dla najmłodszych. Oczywiście nie zabrakło przysłowiowego piwka i kiełbasek.

Mamy nadzieję, że Warszawska Giełda Motocyklowa będzie cieszyła się coraz większym zainteresowaniem ze strony wystawców, jak również uczestników. Z czysto pragmatycznego punktu widzenia dobrze, ze ktoś powołał taką inicjatywę do życia. Chcąc kupić motocykl, czy akcesoria nie trzeba już czekać na imprezy, które odbywają się raz, czy dwa razy do roku.

Kolejne imprezy będą odbywały się cyklicznie w soboty od maja do października, a co miesiąc wydarzenie będzie obfitowało w większą ilość atrakcji. Więcej informacji o Warszawskiej  Giełdzie Motocyklowej można znaleźć na stronie: www.wgm.waw.pl

Zobacz film: http://www.youtube.com/watch?v=GUfPHzWhvC0&feature=youtu.be

Redakcja.

Fot. autorstwa M. Zbikowskiego

Share.

About Author

Comments are closed.