Super Enduro, czyli ekstremalna jazda na Mazowszu!

0

Nie zdążył jeszcze opaść kurz po Mistrzostwach Polski Cross Country, które odbyły się w Górze Kalwarii, a wielkimi krokami zbliżają kolejne motocyklowe zawody na Mazowszu! więcej

Niemal w sercu Warszawy, bo na terenie Mysiadła przy ulicy Puławskiej w dniach 21-22 września odbędą się Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Super Enduro.
Co więcej, w IV eliminacji Mistrzostw Okręgu Warszawskiego powalczą specjaliści od Cross Country.

Najpierw sierpniowe Cross Country w Górze Kalwarii, a teraz zawody Super Enduro na torze w Mysiadle – koniec lata 2013 jest dla mieszkańców Mazowsza wybitnie motocyklowy. Zawody w Mysiadle odbędą się 21 i 22 września na terenie przy ulicy Puławskiej między Piasecznem a Warszawą.
W sobotę na arenie zawodów pojawią się specjaliści od ścigania w formule Cross Country, natomiast niedziela jest zarezerwowana dla niebywale efektownej dyscypliny jaką jest z całą pewnością Super Enduro. Weekend motorowy odbywa się w ramach MotoXtreme 4 – cyklu off-roadowych imprez organizowanych przez klub motorowy Jarper X Racing.


Wstęp na zawody tradycyjnie jest bezpłatny, a na terenie imprezy czekać będzie szereg atrakcji dla zwiedzających. Oprócz sportowych zmagań będzie pełne zaplecze gastronomiczne oraz plac zabaw dla dzieci.
– W ubiegłym roku organizowaliśmy jedną z rund Pucharu Polski Super Enduro. Z relacji zawodników i kibiców wynikało, że zawody się spodobały. Postanowiliśmy więc ten zabieg powtórzyć. Tym razem organizujemy ostatnią finałową rundę Mistrzostw Polski Super Enduro można więc śmiało zakładać, że walka na torze będzie zacięta. Co więcej, wyścig Cross Country w ramach Mistrzostw Okręgu Warszawskiego, to też finalna runda zmagań. – komentuje Mirosław Pleskot koordynator zawodów.
Więcej informacji na stronie klubu www.xracingteam.pl oraz www.motoxtreme.pl.

Share.

About Author

Comments are closed.