Wyprzedaż rocznika Ducati

0

Ostatnie chwile wyprzedaży rocznika w Ducati! Już dziś dołącz do świata bolońskiej marki, wybierając swoje nowe Ducati w niezwykle atrakcyjnej cenie wyprzedażowej. Przecenione zostały niemal wszystkie modele, a także wprowadzona została możliwość skorzystania z kredytu „niska rata” oraz atrakcyjnego leasingu.

Z Ducati zyskujesz więcej, bo w pakiecie korzyści otrzymujesz:

  • Ubezpieczenie już od 4,5%,
  • Fabryczny Assistance,
  • możliwość przedłużenia ochrony gwarancyjnej do 4 lat!

Skorzystaj z wyprzedażowych cen w Leasingu – ostatnie sztuki Ducati z 2019 czekają.
Specjalnie dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, przygotowana została oferta atrakcyjnego leasingu. To wyjątkowy promocyjny produkt finansowy, dostępny tylko teraz w okresie wyprzedaży rocznika. Finansowanie w leasingu dotyczy wybranych modeli. Ceną bazową do wyliczenia rat leasingowych jest cena netto z wyprzedaży rocznika. Ceny bazowe netto znajdziesz w przykładowych wyliczeniach rat leasingowych poniżej.

Przykładowa wysokość rat wybranych modeli w wyprzedaży rocznika 2019:

Leasing 101% (dostępny tylko dla umów zawartych do 31.01.2020 r.)
Dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, przygotowana została ofertę leasingu 101%. To wyjątkowy promocyjny produkt finansowy, dostępny tylko teraz w okresie wyprzedaży rocznika. Finansowanie w leasingu 101% dotyczy modeli z rodziny Monster i Diavel. Ceną bazową do wyliczenia rat leasingowych w kwocie 101% jest cena netto sprzed wyprzedaży rocznika. Ceny bazowe netto znajdziesz w przykładowych wyliczeniach rat leasingowych poniżej.

Przykładowa wysokość rat wybranych modeli w leasingu 101%:

Przykładowa wysokość rat wybranych modeli w kredycie Niska Rata:

Więcej informacji u dealerów i na stronie Ducati.

Źródło: Ducati

Share.

About Author

Comments are closed.