Amerykański sen, czyli premierowe modele motocykli Harley – Davidson na 2013 rok

0

Harley-Davidson wjeżdża w 110. rok produkcji motocykli z linią autentycznych amerykańskich motocykli, reprezentowaną przez wybrane modele Harley-Davidson® 110th Anniversary Edition 
i odświeżony model Dyna® Street Bob®. więcej


Dział Harley-Davidson Custom Vehicle Operations (CVO)TM oferuje dwa nowe modele, CVO™ Breakout™ – model Softail® o wysokich parametrach z niesamowitymi opcjami   wykończenia, a także CVO™ Road King®, wyposażony w innowacyjną szybę przednią i wysokiej jakości system audio.

Kolejną nowością przygotowaną przez Harley-Davidson na rok 2013 jest stylizacja Hard Candy Custom™, czerpiąca z motywów znanych z ery chopperów z końca lat 60-tych i   wykorzystująca lakiery metaliczne, lśniący chrom i stylowe detale w akcesoriach i odzieży. Elementy Hard Candy Custom obejmują opcje wykończenia lakierem metalicznym z dużymi   płatkami metalu. Trzy z tych schematów będą selektywnie oferowane jako opcja koloru dla pięciu modeli seryjnych Harley-Davidson z roku 2013.

Każdy model Harley-Davidson 2013 niesie ze sobą ponad sto lat doświadczenia, wiedzy i pasji do jazdy.


Zapowiedzi Harley-Davidson na rok 2013:

• Dziewięć modeli Harley-Davidson oferowanych w limitowanej serii 110th Anniversary Edition, z których każdy będzie oznaczony unikalnym numerem seryjnym i będzie wyróżniał się wyjątkowym malowaniem i okolicznościowym, brązowym emblematem na zbiorniku paliwa. Produkcja będzie różnić się w zależności od modelu i będzie ściśle limitowana, aby zagwarantować jej ekskluzywność. Modele te będą posiadać w swoim standardowym wyposażeniu wszystkie dostępne fabrycznie montowane opcje.

• Harley-Davidson® Street Bob® otrzymał na rok 2013 bardziej surowy profil z nową czernioną półką typu triple clamp i lakierowanym na czarno silnikiem, skróconym tylnym błotnikiem i zintegrowanym światłem stopu z tylnymi kierunkowskazami. Niepokorny bobber Dyna posiada jednoosobowe siodłoi kierownicę typu mini-ape na nowych mocowaniach, które pozwalają na łatwiejsze zindywidualizowanie. Nowe możliwości kolorystyczne, w tym lakier metaliczny Hard Candy Custom i malowanie w dwóch barwach.

• Hard Candy Custom reprezentuje trend, który ponownie pojawił się w warsztatach na całym świecie. Teraz błysk Hard Candy Big Red Flake, Hard Candy Lucky Green Flake i Hard Candy Coloma Gold Flake można zamówić jako malowanie oryginalnego wyposażenia i może służyć jako punkt wyjścia do własnej stylizacji custom. Przynajmniej jeden kolor lakieru Hard Candy Custom zostanie zaoferowany w przypadku następujących modeli: Seventy-Two™, Street Bob®, Softail® Deluxe, i Forty-Eight™. Nowe i niedawno wprowadzone artykuły Genuine Motor Accessory i Harley-Davidson® MotorClothes® rozszerzają zakres motywów tematycznych Hard Candy Custom.

• W skład limitowanej serii CVO™ 2013 premium custom wchodzi nowy CVO™ Breakout®, model Softail®, który przenosi motocykle seryjne na wyższy poziom i charakteryzuje się dwoma motywami tematycznymi malowania, które wyróżniają się fragmentami ręcznie polerowanej stali na zbiorniku paliwa i błotnikach. CVO™ Road King® oferuje pierwszy fabrycznie montowany na modelu Road King® system audio oraz nową doczepianą przednią szybę Vented Wind Splitter. Należący do klasy super-premium touring CVO™ Ultra Classic® Electra Glide® oraz CVO™ Road Glide® Custom z owiewką w kształcie pyska rekina, powracają z nowym wyposażeniem w 2013 roku.

• W skład linii wszechstronnych motocykli Sportster® wchodzi pięć modeli oraz Sportster® 1200 Custom Anniversary Edition. Wszystkie modele Sportster® są oferowane w nowej kolorystyce i z nowymi elementami graficznymi.

• Tradycyjne linie „hard tail” są oferowane dla platformy Harley-Davidson Softail® w przypadku sześciu modeli, w tym Softail® Slim™ – bobbera wracającego do stylu lat 50-tych, który pojawił się w połowie roku 2012. Fat Boy® z roku 2013 w swoim wyposażeniu standardowym posiada koła Mirror Chrome Aluminum Bullet Hole Disc. W skład linii Softail® wchodzi również Heritage Softail® Classic Anniversary Edition i Fat Boy® Special Anniversary Edition.

• Pięć modeli Harley-Davidson® z serii Touring w nowych barwach
i z nowymi elementami graficznymi, od krótkiego Street Glide® po w pełni wyposażonego Electra Glide® Ultra Limited, w każdej chwili gotowych ruszyć w długą trasę. Model Road King® Anniversary Edition jest dostępny w roku 2013 w limitowanej serii.

• Linia łatwych do prowadzenia modeli Dyna® 2013 obejmuje odświeżony model Street Bob i cztery inne modele, plus Super Glide® Custom Anniversary Edition.

• Linię agresywnych Harley-Davidson® V-Rod® reprezentują
Night Rod® Special i V-Rod Muscle®, każdy dostępny w nowych opcjach kolorystycznych na rok 2013.

Informacja prasowa

Share.

About Author

Comments are closed.