Atrakcje dla najmłodszych – Hot Wheels Moto School z Yamaha Motor

0

Hot Wheels Moto School to szkoła jazdy dla najmłodszych fanów motoryzacji, która towarzyszyć będzie największym imprezom motoryzacyjnym i rozrywkowym w Polsce w tym roku. Partnerem Hot Wheels Moto School jest Yamaha Motor Polska.

W Hot Wheels Moto School dzieci będą uczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem Yamaha PW50. Jest to doskonała okazja, by zapoznać się z podstawami zasad ruchu drogowego na specjalnym i zabezpieczonym torze.

Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia na zabezpieczonym torze odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą najmłodszym adeptom swoją motoryzacyjną pasję.

Yamaha Motor Polska udostępni specjalnie dostosowane pojazdy. Wyposażone w 2-suwowy silnik o pojemności 50 cm3 motocykle PW50 są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, jednocześnie oferując pełną emocji przyjemność z jazdy. W celu zapewnienia kontroli nad młodymi rajdowcami w modelach tych zastosowano regulowaną przepustnicę, pozwalającą na ograniczenie maksymalnej prędkości. Zabudowany wał wymaga minimum obsługi, a za zmianę biegów odpowiada w pełni automatyczna skrzynia biegów. Dzięki systemowi „twist and go” maszyna rusza od razu po przekręceniu przepustnicy.

Termin: 17-18 sierpnia, lokalizacja: Klub Sportowy Speed Star, Sobieńczyce 30, 84-110 Krokowa.

Źródło: Informacja prasowa

Share.

About Author

Comments are closed.