Bogusław Linda jeździ motocyklem z Fireweed Inc.

0

Kilka plotkarskich portali opublikowało informacje o nowym motocyklu  Bogusława Lindy.
Niestety, tak to już jest z plotkarskimi portalami , że niewiele jest prawdy w publikowanych przez nie informacjach. Jaka jest prawda? więcej

Zdjęcia i “materiał” opublikował na swojej stronie jeden z tabloidów, a w ślad za nim portal zajmujący się plotkami z życia celebrytów. Niestety tabloid delikatnie mówiąc “minął się z prawdą”! Na jednym z zamieszczonych przez tabloid zdjęć widać w tle moją skromną osobę, dlatego w mojej ocenie należy zdementować nieprawdziwe informacje.

Trzeba zacząć od tego, że motocykl na którym jechał Bogusław Linda to nie jest seryjny Harley – Davidson. Owszem, “był” kiedyś Harley’em, ale to zbudowany na zamówienie custom. Motocykl Harley – Davidson stanowił bazę do budowy tego bobbera, ale wystarczy na niego spojrzeć, aby zrozumieć jak wiele zmian przeszedł. Prezentowaliśmy jego zdjęcie przy okazji relacji z otwarcia garażu Fireweed Inc. w Warszawie. Widelec springer, ręcznie robione siodło, kierownica i mnóstwo innych podzespołów powoduje, że jest to produkt “marki” Fireweed. Przynajmniej w mojej ocenie. Być może specjaliści od motoryzacji z tabloidów mają inne zdanie.

Miałem przyjemność uczestniczyć w owej przejażdżce po Warszawie. Tylko ja jechałem wówczas fabrycznym, seryjnym Harleyem (Sportster 1200 Custom – materiał z testu wkrótce). Dwóch pozostałych motocyklistów – Bogusław Linda oraz Thomas Ryżewski (twórca motocykli) dosiadało motocykli sygnowanych przez Fireweed Inc.

Bobber Bogusława Lindy zdecydowanie rożni się od seryjnych konstrukcji z Milwaukee.

Do tematu jeszcze wrócimy.

Morał z tej historii jest taki: Plotki nalezy traktować z dużym przymrużeniem oka…

Kamil Kapłan
Redaktor naczelny

Share.

About Author

Comments are closed.