Discover More 2014 dobiega końca. 25 tysięcy kilometrów nakręcone!

0

Discover More, wyjątkowa wyprawa Harley-Davidson, w czasie której motocykl Street Glide® pokonuje trasę 25.000 km przez ponad 30 państw, ma przybyć do Faak am See w piątek 5 września, gdzie tysiące fanów motocykli będzie świętować zakończenie jego podróży na European Bike Week. więcej

Motocykl, który przebył wiele z najciekawszych tras w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, przyjedzie do Austrii po niesamowitej wyprawie odkrywczej trwającej nieprzerwanie od czterech miesięcy, przez państwa takie jak Egipt, Jordan, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania i Szwecja. Wyprawa nie ominęła także Polski.

Odwiedzając je, motocykl spełnił marzenia ponad 50 motocyklistów, którzy mieli wyjątkową okazję przejechać się motocyklem Harley-Davidson Street Glide jednymi z najlepszych tras na świecie. Kierowcy doświadczyli tętniącego życia kulturowego, oszałamiających widoków i legendarnych dźwięków motocykla Harley na trasie – podróży pełnej pasji, wyrazu i odkryć. Motocykliści zostali wybrani na wiele sposobów. Są to fani mediów społecznych, celebryci, dziennikarze i znane osobistości świata motocykli.

Każdy kraj stworzył swoją wymarzoną przejażdżkę, zabierając motocyklistów w podróż promującą najlepsze trasy i widoki kraju.

@akseliherlevi do what you love! #Freedom #Touring #Harley #HarleyDavidson #DiscoverMore2014

A post shared by Harley-Davidson International (@harleydavidsoninternational) on

Wśród atrakcji były słynne kręte drogi Grosslockner w Austrii, zwiedzanie wzbudzających szacunek piramid w Egipcie, podróż przez oszałamiającą Przełęcz Gutai i trasę Transalpina w Rumunii, a także objazd znanego na całym świecie TT Circuit na Wyspie Man w Wielkiej Brytanii.

Pierwszym kierowcą zabierającym Discover More w drogę był były mistrz kuchni Króla Jordanu Abdullaha II, a teraz właściciel salonu Harley-Davidson, Claude Abry. Poprowadził on niesamowitą wyprawę otwierającą przez Jordan, prowadzącą przez niezwykłe pejzaże doliny Jordanu, najgłębszą depresję na ziemi, Morze Czarne, szlaki pustynie Wadi Rum i oszałamiające widoki Różowego Miasta, Petry.

Wśród kierowców był także były zwycięzca mistrzostw Anglii i mistrzostw świata w rugby Mike Tindall, który dokumentował swoją pasję jazdy na motocyklu pokonując trasę przez walijskie góry Snowdonia. Na wyprawie był także najsłynniejszy szef kuchni Carsten Olsen z Kopenhagii, znany szerzej jako ‘The Bald Chef’ (Łysy Mistrz Kuchni) oraz Akseli Herlevi z Helsinek, prowadzący motocykl przez Skandynawię, dzieląc się inspiracjami wyprawy, które w dużej mierze nadały smak kuchni ich słynnych restauracji. Ponad 30 różnych dziennikarzy magazynów life-style i motoryzacyjnych zabrało Street Glide na ich osobiste przejażdżki w ramach czteromiesięcznej wyprawy Harley-Davidson.

Pełną prezentację opowieści kierowców można znaleźć na stronie www.h-d.com/discovermore. Wyprawa Harley-Davidson, która jest dokumentowana od początku do końca w mediach społecznościowych i seria krótkich filmików, zostaną pokazane na European Bike Week na specjalnie na tę okazję stworzonym stoisku wystawowym. Będzie to okazja dla fanów do obejrzenia tych niesamowitych przygód, widoków i emocji ukazujących tę wspaniałą podróż.

Motocykl oraz prezentacje będą w drodze do końca 2014 roku, jadąc na różnego rodzaju europejskie wystawy motocyklowe, włącznie z przystankiem w Mediolanie na największej na świecie Wystawie Motocyklowej EICMA między 6 a 9 listopada 2014 roku.

Matthew Knott, kierownik ds. komunikacji Harley-Davidson EMEA tak skomentował to wydarzenie: “Dicover More jest typowym przykładem tego, o co chodzi w podróżowaniu motocyklem Harley. Jest to niesamowita podróż obejmująca trzy kontynenty, w której tyle znakomitych osobowości pojechało motocyklem w osobistą podróż trwającą łącznie ponad cztery miesiące. Nie możemy się doczekać pokazania fanom na European Bike Week wspaniałych atrakcji tej wyprawy oraz zapraszamy do następnej przygody Discover More 2015!

Dołącz do dyskusji na mediach społecznościowych używając #DiscoverMore2014 lub odwiedź www.h-d.com/discovermore, gdzie znajdziesz zdjęcia z wyprawy oraz więcej informacji i aktualności na temat Discover More.

Share.

About Author

Comments are closed.