DRUGA EDYCJA ZLOTU! CHARLOTTA MOTO FEST

0

Charlotta Moto Fest to międzynarodowe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności fanów jednośladów, które odbędzie się 29-31 maja 2015r. Wyjątkowy klimat i piękne otoczenie Doliny Charlotty, w której po raz drugi organizowany jest zlot, gwarantują wypoczynek godny prawdziwego podróżnika. Charlotta Moto Fest to event oparty na bogatym programie z szeroką gamą atrakcji. Zapewni on przybywającym ze wszystkich zakątków Polski i Europy uczestnikom świetną zabawę i dostarczy niezapomnianych przeżyć. Specjalnie dla uatrakcyjnienia tego wydarzenia, na terenie Doliny Charlotty został utworzony tor enduro.

W tym roku program Charlotta Moto Fest zawiera wiele nowych pozycji.

Podczas zlotu odbędą się między innymi: zawody Enduro, w których uczestnicy będą rywalizować o Puchar Charlotty, triathlon motocyklowy, pokazy lotnicze z udziałem motoparalotni pojedynczych i podwójnych. Pokazy prowadzone będą przez Mistrzów Świata w Paralotnictwie Slalomowym, spektakularne pokazy ratownictwa „tonący samochód” i edukacyjny pokaz ratownictwa drogowego i pierwszej pomocy.

Stałym elementem, wpisanym już w program imprezy, będzie parada motocykli z Doliny Charlotty do Ustki oraz wspólna fotografia uczestników w usteckim porcie.

Zlotowicze będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach gwiazd. Zagrają dla nich między innymi: Dr Blues & Soul Re Vision, Andrzej Nowak & Złe Psy oraz Sebastian Riedel & Cree.

Przez cały czas trwania imprezy, na polach eventowych, dla Uczestników uruchomione będą stanowiska z grillowanym mięsiwem oraz bary piwne.

Share.

About Author

Comments are closed.