Ekipa Jarper X Racing świętuje pierwszą rocznicę

0

Jarper X Racing świętuje pierwszy rok startów. Ktoś zapyta w jakim celu publikujemy takie informacje? Odpowiedź jest prosta: Cieszymy się, że rozwijają się lokalne inicjatywy! więcej

9 lutego na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Łazach odbyło się „I spotkanie klubowe” Jarper X Racing Team. Obecni byli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, przedstawiciele sponsorów, prasy oraz oczywiście zawodnicy klubu, a także osoby, które są zainteresowane przystąpieniem w szeregi JXRT.

Klub JXRT mimo zaledwie roku działalności może pochwalić się kilkoma dość spektakularnymi sukcesami. Największym osiągnięciem jest z całą pewnością Klubowy Puchar Polski Enduro za sezon 2012. Oprócz tego wielu zawodników zdobyło szereg nagród indywidualnych. Podczas spotkania, po krótkiej prezentacji klubu i osiągnięć w 2012 roku wręczono kilkadziesiąt pamiątkowych pucharów.
Nagrodzeni zostali przedstawiciele Gminy Lesznowola, która jest patronem klubu, sponsorzy, czyli firmy Jarper, Alnor, Budmech i Boels, a także zawodnicy. Puchary wręczono za miejsca na podiach klasyfikacji generalnych zawodów Enduro i Cross Country, a także za zdobycze punktowe w Klubowym Pucharze Polski Enduro. Był to bez wątpienia najprzyjemniejszy moment całego spotkania. Co było widoczne zarówno na twarzach wręczających, jak i obdarowywanych. Uhonorowano również najmłodszych członków Jarper X Racing Team oraz osoby, które w szczególny sposób wspomagały zawodników podczas zawodów wyjazdowych, jak i tych organizowanych przez JXRT.

Więcej informacji na stronach www.xracingteam.pl.

Nasza redakcja trzyma kciuki za ekipę i jej sukcesy w nadchodzącym sezonie!

Share.

About Author

Comments are closed.