Fun Cup: zwycięzca wycieczki odleciał do Tajlandii

0

Na zeszłoroczne jostatniej imprezie Fun Cup wylosowaliśmy wśród uczestników zawodów wspaniałe nagrody sponsorowane przez agencję Slovakia Racing oraz jej partnerów.

 Po zakończeniu ostatniego Fun Cupu odbyło się losowanie z pomiędzy zawodników, którzy wzięli udział we wcześniej ustalonej minimalnej liczbie dni wyścigów Fun Cup. Wylosowanych dwudziestu zawodników zaraz po zakończeniu zawodów otrzymało tablet Prestigio. Natomiast zwycięzca nagrody głównej Marek Majerčík  wyleciał na dwutygodniowe wakacje do Tajlandii. Marek podczas ostatniego wyścigu miał wypadek i zniszczył swój motocykl. Przez to wszyscy biorący udział w losowaniu życzyli mu tej wygranej.Agencja Slovakia Racing towarzyszyła Markowi w drodze na lotnisko w Schwechat, gdzie przeprowadziliśmy wspólnie krótki wywiad.

 Marku, jak sięczułeś w chwili, kiedywygrałeśwycieczkę?

Byłem bardzo zaskoczony i szczęśliwy!Podczas losowania, nie wierzyłem, że cokolwiek wygram, zwłaszcza kiedy byli wylosowani wszyscy posiadacze tabletów. Już chciałem odejść kiedy usłyszałem swoje imię 🙂

 Jak czujesz się teraz chwilę przed odlotem?

Mam dziwne uczucie  Nie jest to duży stres, myślę, że ten się ujawni  w Dubaju, gdzie napewno będziemy zagubieni:-) Jest to pierwszy raz kiedy lecę samolotem i odrazu tak daleko, jestem tego bardzo ciekawy.

 Byłeś już kiedyś tak daleko poza Słowacją?

Nie, są to nasze pierwsze egzotyczne wakacje tak daleko od domu i tymbardziej jestem wdzięczny agencji Slovakia Racing, za to, że przygotowała dla nas takie nagrody.

 Ważne jest, że nie lecisz sam…

Tak, lecę z dziewczną. Wygrana była dla dwóch osób.

 To znaczy, że będziecie mieli super wakacje.

Tak, moja dziewczyna jest bardzo zadowolona. Musimy jednak przyznać, że im było bliżej do wyjazdu, tym bardziej się stresowaliśmy, ponieważ ona też nigdy nie leciała samolotem tak daleko.

 Na co cieszysz się na wakacjach najbardziej?

Na to, że zobaczę świat!

Przejdźmy  na temat motocykli. W tym roku też planujesz wziąć udział w wyścigach, które zakończyłeś tak niefortunnym wypadkiem na ostatnim FunCupie w zeszłym roku…

Oczywiście! Motocykl jest już naprawiony, pozostało kilka małych poprawek i będzie gotowy do kolejnych wyścigów Fun Cup!

 W takim razie życzymy Wam udanych wakacji, szczęśliwego lotu oraz samych cudownych chwil!

 Agencja Slovakia Racing opublikowała na swojej stronie internetowe jwww.slovakiaracing.sk terminy zawodów Fun Cup na rok 2015. Na zawodników czekają wspaniałe nagrody: zniżki na kolejne zawody, nagrody rzeczowe tj. 20 tabletów, wycieczka do Tajlandii oraz inne. Już dziś zaznaczcie terminy zawodów Fun Cup w swoim kalendarzu!

 

 

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.