Harley – Davidson zaprezentował nowe modele

0

Firma z Milwaukee zaprezentowała nowe modele motocykli. Jak twierdzi producent podstawą do zmian były opinie użytkowników motocykli tej marki. To miłe, że ktoś posłuchał głosu klientów… więcej

“Choć zawsze słuchaliśmy opinii jeźdźców i wykorzystywaliśmy je, projektując motocykle oraz podejmując decyzje technologiczne, w tym roku posunęliśmy się dużo dalej” twierdzi producent w przesłanym do mediów komunikacie. Jednocześnie przedstawia “PROJECT RUSHMORE”

To nazwa, którą nadano programowi interakcji z klientami. Według specjalistów z H-D to właśnie ten projekt pozwolił inaczej spojrzeć na gamę motocykli turystycznych.
“Tysiące godzin konsultacji, niezliczone testy drogowe i niekończące się jazdy z klientami pozwoliły nam opracować miliony usprawnień, ulepszeń i innowacji, których będziecie mogli wszyscy doświadczyć. Możecie być dumni. Odwaliliście kawał dobrej roboty.”

Wśród nowości znalazły się motocykle Elektra Glide w wydaniu Ultra Limited, nowej stylizacji doczekał się także model Fat Bob. Do tego Harley zdecydował się na wypuszczenie trajki – Tri Glide Ultra.

Jakie są nowe modele? Będziemy Was informować na bieżąco. My już z niecierpliwością czekamy na możliwość ich przetestowania.

(źródło: informacje prasowe)

Share.

About Author

Comments are closed.