Honda Gymkhana we Wrocławiu

0

W ostatni weekend sierpnia, czyli 25-26.08 Honda Gymkhana zainauguruje we Wrocławiu. Będzie to przedostatnia w tym sezonie runda zawodów, których finał zaplanowany jest 16 września w C.H. M1, w Markach koło Warszawy. więcej

Podczas wrocławskiej edycji imprezy, na terenie centrum handlowego Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58, z pewnością faworytem będzie silna ekipa z Dolnego Śląska, z nieustraszonym i niewzruszonym Beniaminem Muchą na czele.

Rywalizacja odbywać się będzie na dwóch torach równoległych, a każdy z uczestników będzie miał za zadanie, dwukrotnie, bezbłędnie, i to w jak najkrótszym czasie, pokonać specjalnie przygotowaną trasę. Uczestnicy klasyfikowani będą w kategoriach open, kobiet oraz zespołowej. Na koniec, najlepsza szesnastka, dodatkowo, w systemie pucharowym, weźmie udział w walce o Puchar Prezesa Hondy Poland.

Po rundzie finałowej, spośród uczestników wszystkich edycji imprez Honda Gymkhana 2012, rozlosowane zostaną specjalne upominki o łącznej wartości 16.000 zł, a na najlepszych zawodników sezonu czekają cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX

II. miejsce – skuter Honda Vision 50

III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Czy Beniaminowi, w drugiej części sezonu uda  się zmniejszyć dystans 4 punktów, które dzielą go do lidera – Wojtka „Terminatora” Grodzkiego? Jak zaprezentują się pozostali zawodnicy, których umiejętności rosną z każdą rundą?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną konkurencją do kibicowania, a dotychczasowych zawodników oraz motocyklistów, którzy pierwszy raz chcieliby spróbować swoich sił w zabawie między kolorowymi pachołkami do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: http://honda.pl/pl/motocykle/moja-honda/honda-gymkhana-2012.html

Szczegóły na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

Źródło: Materiały prasowe.

Share.

About Author

Comments are closed.