Kolejna udana edycja wyścigów motocyklowych FUN CUP

0

Agencja Slovakia Racing zorganizowała (5 sierpnia) czwartą serię wyścigów motocyklowych Fun Cup na torze Slovakia Ring. Upały, ani czas urlopów nie przeszkodziły w tym, aby na torze pojawiło się 150 zawodników chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. więcej

Również tym razem organizatorzy rozdzielili zawodników do czterech grup. Klasyfikacja odbyła się na podstawie czasu osiągniętego podczas treningów, dzięki czemu wszyscy mieli okazję rozgrzać się przed wyścigiem docelowym.
Najszybszym zawodnikiem okazał się Martin Klimits, który ma bogate doświadczenie na torze co skłoniło go do tego, że oddał swoje pierwsze miejsce pozostałym zawodnikom. Dzięki temu zwycięski puchar w grupie A został wręczony Martinovi Řezníčkovi. W pozostałych grupach ze zwycięstwa cieszyli się polscy zawodnicy. W grupie B zwyciężył Piotr Kloc, w grupie C – Paweł Ryzewicz a w grupie D – Piotr Bargiel.
Swoją obecnością zaszczyciła nas również płeć piękna, najlepszy czas na torze miała Polka Monika Jaworska.

Stali zawodnicy biorący udział w wyścigach Fun Cup zdążyli już się przyzwyczaić do poziomu jaki oferują organizatorzy. Tak samo było i tym razem, całodzienny catering czy serwis fotograficzny, gdzie zawodnicy mieli okazję na miejscu zakupić świeże zdjęcia z toru, to tylko kilka dodatkowych atrakcji.


Wszystkich, którzy planują wziąć udział w następnej serii Fun Cup informujemy, że doszło do zmiany terminu na 22 sierpień 2013.
6 września kiedy był zaplanowany Fun Cup na torze Slovakia Ring odbędą się mistrzostwa IMRC oraz Alpe Adria.

Share.

About Author

Comments are closed.