Limitowana edycja Suzuki GSX-R1000

0

Już ponad dekadę motocykl Suzuki GSX-R1000 jest obecny na rynku. Teraz koncern wypuścił limitowaną edycję tego modelu – Premium Color Special Edition, która podkreśla nietuzinkowy charakter motocykla. więcej

Dla osób marzących o tym, aby ich motocykl był niepowtarzalny i wyjątkowy, Suzuki przygotowało wersję Premium Color Special Edition, której wyprodukowano wyłącznie 100 sztuk na cały świat. W Polsce spotkać będzie można jedynie 2 motocykle w takie specyfikacji.

GSX-R1000 w wersji Premium Color Special Edition ma kolor perłowej, lodowej bieli. Posiada akcenty wykończenia nadwozia w kolorze matowego srebra z dedykowaną grafiką. Śnieżnobiałą stylistykę uzupełnia kolor niebieski, w tym m.in. anodowane na niebiesko elementy regulacyjne przedniego zawieszenia i przednie amortyzatory. Malowane na niebiesko z wykończeniem lakierem bezbarwnym są także takie elementy, jak pokrywa sprzęgła, osłona alternatora i sprężyna tylnego zawieszenia. Przednie zaciski hamulcowe są anodowane na czarno, co sugeruje ich znakomitą moc i efektywność.

Premium Color Special Edition to także dedykowana szata graficzna panelu prędkościomierza oraz specjalna tabliczka z numerem seryjnym, dzięki czemu nikt nie pomyli tej wersji z powszechnie dostępnymi motocyklami. Ponadto, niepowtarzalna oprawa kluczyka sugeruje, że osoba, która trzyma go w dłoni nie jeździ zwyczajnym jednośladem.

Żeby zostać posiadaczem jednego ze stu takich motocykli dostępnych na świecie trzeba dysponować kwotą 71 000 zł.

(Źródło: materiały prasowe Suzuki Motor Poland)

Share.

About Author

Comments are closed.