Luty należy do Yamahy NMAX!

0

Drugi miesiąc 2016 roku jest wyjątkowy dla sportowego skutera NMAX. Każdy z dealerów Yamahy w lutym oferuje pakiet akcesoriów przeznaczonych do tego modelu z 15-procentową zniżką. Klient kupujący taki pakiet oszczędzi ponad 300 zł w porównaniu ze standardową ceną cennikową, wyliczoną z kosztu zakupu poszczególnych elementów znajdujących się w promocyjnym zestawie.

NMAX to wyjątkowy, sportowy skuter miejski klasy 125 cm3 – modny, elegancki, nowoczesny, ekonomiczny i przede wszystkim bezpieczny dzięki seryjnie montowanemu systemowi przeciwpoślizgowemu ABS. Na NMAX-ie codzienna jazda po mieście staje się ekscytującą przygodą. Mogą jej zaznać właściciele praw jazdy kategorii A1 oraz kategorii B z odpowiednim stażem. Skuter gwarantuje doskonałą mobilność na zatłoczonych ulicach, również podczas jazdy z pasażerem. Jest stabilny i niezwykle zwrotny. Nowy, chłodzony cieczą, 4-suwowy jednocylindrowiec z czterema zaworami zapewnia bardzo dobre osiągi przy niskim zużyciu paliwa. Wygodna kanapa i dużo wolnej przestrzeni sprzyjają komfortowi jazdy. Pojemny schowek pod siedzeniem z powodzeniem mieści kask. Oświetlenie wykorzystujące technologię diodową (LED) i zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD to przykłady nowoczesnych technologii, jakich wiele w NMAX-ie. Agresywna stylistyka, bogate wyposażenie, świetna dynamika i pewność prowadzenia sprawiają, że każda chwila spędzona z NMAX-em jest ekscytującą przygodą.

Pakiet jest starannie dobrany pod kątem zwiększenia użyteczności NMAX-a w codziennym użytkowaniu, zarówno w mieście jak i poza nim. W skład pakietu wchodzą:

  • Kufer centralny 39 litrów
  • Stelaż do kufra
  • Zamek do kufra
  • Szyba czołowa

Cena standardowa pakietu  wynosi 2051 zł, a cena promocyjna o przeszło 300 zł mniej, czyli do końca lutego tylko 1743 zł.

Share.

About Author

Comments are closed.