Mistrzostwa Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs: Kraków 2018

0

Już po raz czwarty w Krakowie organizowane jest wydarzenie z serii Diverse NIGHT of the JUMPs, czyli najstarsza międzynarodowa impreza z serii Freestyle Motocrossu.

W tym roku zaplanowana jest na sobotę 24.03.2018 roku start godzina 18.  Odbędzie się tradycyjne na krakowskiej Tauron Arenie. Harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.

Zobaczymy także naszych reprezentantów Marcina Łukaszczyka, dla którego będzie to szansa na zdobycie punktów w Mistrzostwach świata i o zwycięstwo w konkursie Best Whip.

Nie samym FMX człowiek żyje, w związku z tym organizator Sportainment szykuje pewnie nie jedną niespodziankę. Nie obędzie się bez Maxxis Higest Air, każdego roku dostarcza ono dużo wrażeń. Nie powinno zabraknąć gwiazdy tej kategorii Massimo Bianconciniego, który w ostatnich 5 latach wygrał 4 razy klasyfikację generalną i raz był drugi.

Z dodatkowych show zaplanowane są: Tandem Backflip, czyli salto w tył z pasażerem. Quad Backflip, czyli salto quadem. Buggy Backflip, 700kg pojazd Polaris RZR pokaże jak się lata. Organizator szykuje jeszcze jedną niespodziankę, Snowmobile Show, pierwszy taki pokaz w historii krakowskiego wydarzenia pokaz freestyle’u  na skuterze śnieżnym.

Za oprawę artystyczną będą odpowiadać dwie formację Psycho Dolls i Enigma Art. Akrobacje robią wrażenie nie tylko na młodszych ale i na starszych widzach. W skrócie dużo ognia i dużo muzyki!

Bilety w cenie 99 zł można zakupić tutaj.

Share.

About Author

Comments are closed.