Battle of the Kings 2018

0

Battle of the Kings 2018!
Znamy laureatów tegorocznej edycji Bitwy Królów organizowanej, przez firmę Harley-Davidson. W tym roku mamy 6 reprezentantów naszego kraju spośród 226 nominowanych.

Ace of Spades

Pierwszym reprezentantem jest Harley customizowany przez ekipę z ze Szczecina model Softaila 2018. Dobrze wykorzystane nowe zawieszenie w tym modelu, do genialnego ukazania tyłu jednośladu, wraz ze zmodyfikowanym tylnym błotnikiem wraz z uchwytem na siedziska tworzą oszałamiające wrażenie. To wszystko dopełniają jeszcze schowane pod siedziskiem lampy tylne oraz niska kierownica.

Darkster

Inspiracją do stworzenia tego okazu został Forty-Eight. Ekipa z Krakowa postawiła sobie za cel stworzenie jeszcze mroczniejszej wersji linii Dark Custom. Harley został przemalowany na kolor czarny matowy. Kolor ten nie występuje fabrycznie w tym modelu ale wpisuje się znakomicie w koncepcję miejskiego zawadiaki. W motocyklu został ucięty tylni błotnik a z przedniego całkowicie zrezygnowano żeby odsłonić masywne koło.

Fat Max

Teraz na tapetę bierzemy Fat Max’a, dzieło ekipy z Rzeszowa. Ten motocykl to Harley Davidson Fat Bob 114” 2018. jest to wersja która znakomicie radzi sobie zarówno na drodze jak i bezdrożach. Inspiracją dla tej customizacji był film Mad Max gdzie pojazdy był budowane ze złomowiska apokaliptycznego świata. Ta wersja doskonale łączy funkcjonalność z drapieżnością.

Steel Shine

Stworzone z pasji do wcześniej rozebranego “Cafe Racer” stylizowane na motocykle, które zostały ręcznie zbudowane przez ich właścicieli. Podstawą tego roweru były stalowe i lekkie stopy, które były używane częściej w dawnych czasach. W erze plastiku i innych komponentów, które nie są konieczne, co ma sprawić, że motocykl wygląda dobrze i lepiej się sprzedaje, ten rower to indywidualne spojrzenie na motocykl Harley-Davidson, który może cofnąć nas w czasie. Mówimy o fantastycznych i uczciwych czasach, w których jeśli chcesz coś mieć, musisz to zbudować. Zbudowany przez Sebastiana Madeńskiego. Chapeau bas Panie Sebastianie!

Więcej Monocykli na stornie https://customkings.harley-davidson.com/pl_PL/

 

Share.

About Author

Comments are closed.