Motocyklowe mistrzostwa Czech w ramach IMRC

0

Seria Czech Open odbędzie się w ramach IMRC Cup 

Drodzy zawodnicy,

Agencja Slovakia Racing, organizator Mistrzostw Europy Stock 250, Alpe Adria Championship, IMRC i Fun Cup, z radością informuje, że w 2015 roku stała się organizatorem czeskiej serii wyścigów Czech Open w ramach serii IMRC. Tym samym pragniemy przywitać Was w tej serii i wierzymy, że wspólnie będziemy cieszyć się ze wspólnych wyścigów zwłaszacza, że przygotowaliśmy dla Was kilka nowości. Slovakia_Ring

CZECH OPEN
Na początku tysiąclecia powstała w Czeskiej Republice seria wyścigów dla amatorskich zawodników pod nazwą Czech Open, dla grup do 600 i nad 600. Jej celem było przyciągniecie jak największej liczby motocyklistów z normalnych ulic. Pomysł ten od razu zyskał duże grono zwolenników, z których niektórzy stali się jednymi z najlepszych zawodników nie tylko w Czechach.  Wspomnijmy chociaż Michala Dokoupila, Jiřího Broža, Miloša Čiháka, Kamila Holána, Petra Čermáka i pozostałych. Pomiędzy nimi znajdują się także Słowacy, na przykład Vladimír Ruža, który w 2005 roku był zwycięzcą w grupie do 600 ccm.

POD SKRZYDŁAMI IMRC CUP
Od rozpoczynającego się sezonu seria Czech Open staje się częścią IMRC Cup i tym samym wróci do wspólnych zawodów z Mistrzostwami Republiki Czeskiej, które także są częścią serii IMRC. Na zawodników IMRC Cup czeka 5 dwudniowych imprez, z czego cztery odbędą się w ramach alpejsko-jordańskich mistrzostw.

CO TO JEST IMRC CUP?
IMRC Cup to seria dwudniowych międzynarodowych wyścigów pucharowych w otwartych grupach  -600 a +600, w ramach których zawodnicy wspólnie walczą o punkty do narodowych serii pucharowych tj. Puchar Słowacji, Polski Puchar Rookies oraz do wcześniej wspomnianej serii Czech Open. Na dziesięciu najlepszych zawodników międzynarodowej klasyfikacji IMRC Cup czekają na końcu sezonu nagrody. Wszystkie informacje dotyczące IMRC Cup znajdziecie klikając na link http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/ .

CZĘŚCIĄ SERII BĘDZIE TAKŻE CZESKO-SŁOWACKI PUCHAR! 
Kolejną nowością, którą przygotowaliśmy dla zawodników, jest Czesko-słowacki puchar, do którego zawodnicy z Czech i Słowacji na każdych zawodach będą w ramach jednych zawodów zbierać punkty nie tylko do międzynarodowej serii IMRC Cup, czy czeskiej/słowackiej klasyfikacji ale także do Czesko-słowackiego pucharu. Ma to na celu ożywienie historii oraz 40-letniej tradycji wspólnych mistrzostw, które odbywały się w latach 1954-1993. Jego częścią były takie osobności jak Františkovia Šťastný, Srna, Kročka, Gustav Havel, Bohumil Staša, Peter Baláž, Pavol Dekánek, Jaroslav Huleš i wiele dalszych… Jest to dla nas cześć, że możemy organizować serię, na której po 22 letniej przerwie spotkają się zawodnicy z Czech i Słowacji, aby zmierzyć swoje siły w wyścigach ze wspólną klasyfikacją!

KALENDARZ
•    18.-19. Kwiecień – Pannoniaring (Węgry) – pojedyńcze zawody IMRC MMSR i IMRC Cup
•    29.-31. Maj – Pannoniaring (Węgry) – wspólnie z Alpe Adrią
•    17.-19. Czerwiec – Most (Czechy) – wspólnie z Alpe Adrią
•    07.-09. Sierpień – Hungaroring (Węgry) – wspólnie z Alpe Adrią
•    11.-13. Wrzesień – Slovakia Ring (Słowacja) –wspólnie z Alpe Adrią

PROMOCYJNA PRZEDSPREDAŻ I REJESTRACJA 
Cena w przedsprzedaży na cały sezon IMRC Cup wynosi 800,-€
Wspomniana cena w przedsprzedaży jest ważna do 28. Lutego (w tym dniu musimy rejestrować wniosek zgłoszeniowy oraz wpłatę na naszym koncie).
Rejestracji na IMRC Cup możecie dokonać klikając na link http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/

WAŻNE DOKUMENTY
Regulamin sportowy (SK) http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/NSP-MM-SR-a-SP-CPM-2015.pdf
Regulamin techniczny (EN) http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/AARR-T-Rules-2015.pdf

KONTAKT
Więcej informacji dotyczących sezonu sportowego będziemy przesyłać według potrzeby w dniach kolejnych.
W przypadku jakich kolwiek pytań prosimy o kontakt: email info@slovakiaracing.sk  tel.: +421 918 736 557.

Pozdrawiamy,
Slovakia Racing Team

SR

Share.

About Author

Comments are closed.