MV Agusta świętuje 75-tą rocznicę

0

W tym roku MV Agusta Motor kończy 75 lat i świętuje historię sukcesów wyścigowych oraz doskonałości w inżynierii i projektowaniu motocykli.

W 75-letniej historii MV Agusta nigdy nie straciła swojego DNA zwycięstwa na każdym froncie: od torów wyścigowych, z niezrównaną historią 37 zwycięstw w Mistrzostwach Świata, do salonów wystawowych i targów na całym świecie, gdzie motocykle MV Agusta prezentowane są jako ikony stylu i sztuki motocyklowej. Kolejne lata i przyszłość marki to precyzyjnie zaplanowana strategia rozwoju sprzedaży i dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Nowa strategia MV Agusta zawiera plany zwiększenia rocznej wielkości sprzedaży do 25.000 sztuk, z ponad 20 nowymi modelami w ciągu najbliższych 5 lat. Dotarcie do młodszej grupy docelowej, wprowadzenie mniejszych motocykli (np. 350 ccm) raz rozszerzenie działalności na nowe rynki to podstawowe założenia MV Agusta. Niemniej jednak wciąż badania i rozwój pozostają podstawowym filarem marki, a najnowocześniejsza technologia i design to główne znaki rozpoznawcze.

Timur Sardarov, CEO MV Agusta Motor S.p.A., skomentował „Bycie na czele firmy MV Agusta w tym historycznym momencie jest ekscytujące i trudne. Jest to zarówno wielki przywilej, ale i wielka odpowiedzialność. Patrząc jednak na dziedzictwo MV Agusta, z ogromną dumą i pewnością sukcesu witam każdy dzień”.

Źródło: MV Agusta

Share.

About Author

Comments are closed.