Nowa usługa przedłużonej ochrony dla motocykli Ducati

0

Polski importer motocykli Ducati wprowadza nową usługę – ubezpieczenie kosztów napraw na 12 i 24 miesiące, na wszystkie pojazdy tej marki, sprzedawane w autoryzowanej sieci dealerskiej. Ochrony udziela WAGAS S.A., coverholder Lloyd’s.

Kto może skorzystać z tej usługi?
Każdy klient, który kupi nowy motocykl Ducati w jednym z autoryzowanych salonów lub właściciel motocykla zakupionego w polskiej sieci dealerskiej, którego pierwsza rejestracja została dokonana nie później niż przed dwoma laty.

Obowiązki właściciela
Właściciel pojazdu, który zawarł ubezpieczenie kosztów napraw, zobowiązany jest terminowo dokonywać przeglądów serwisowych zaleconych przez producenta, niezwłocznie zgłaszać w ASO wszystkie oznaki nieprawidłowego funkcjonowania pojazdu oraz postępować zgodnie z zaleceniami opisanymi w książeczce instrukcji obsługi i/lub gwarancyjnej.

Koszty
„Przedłużenie gwarancji” o kolejne lata dla motocykla Ducati zakupionego w autoryzowanej sieci sprzedaży kosztuje
• od 796 PLN – dla ubezpieczenia zawartego na 12 miesięcy
• do 1311 PLN – dla ubezpieczenia zawartego na 24 miesiące

Cena uzależniona jest od momentu przystąpienia do ubezpieczenia, tj. od wieku motocykla względem pierwszej rejestracji (od 0 do 24 miesięcy). Więcej informacji na stronie Ducati oraz w salonach dealerskich.

Źródło: Ducati

Share.

About Author

Comments are closed.