NOWE ENDURO KTM EXC ZE SZKOLENIEM HARD ENDURO W PAKIECIE

0

Kupując teraz nowy motocykl KTM w KTMSKLEP Wojciechowicz, wraz ze sprzętem stworzonym do radzenia sobie w ekstremalnym terenie, otrzymasz specjalny voucher na Szkolenie Hard Enduro do najbardziej znanego enduro miejsca nad Wisłą – do Krzeszowic!

Tam pod czujnym okiem riderów naprawdę doskonale znających się na jeździe w terenie, podniesiesz swoje umiejętności z zakresu techniki jazdy motocyklem po bezdrożach.

W trakcie treningu nauczysz się maksymalnie wykorzystywać potencjał swojej nowej maszyny, dlatego ten wyjazd pozwoli Ci na jej lepsze wyczucie i zgranie się.

Podczas całodniowego szkolenia podszlifujesz technikę jazdy po belkach, korzeniach, skałach, a także nauczysz się skutecznego trawersowania w trudnym terenie – tak nieocenionego podczas każdego wypadu enduro – czy też dowiesz się jak zdobywać każdy podjazd! Nawet ten pozornie wyglądający na “niewyjeżdżalny”!

Wspomniana oferta to ukłon w stronę wszystkich riderów enduro – zarówno tych, którzy kupują swoje pierwsze enduro w życiu i dla których szkolenie okaże się nieocenione podczas stawiania pierwszych kroków w off-roadzie oraz dla jeźdźców, którym temat enduro nie jest już obcy. W końcu nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej.

A trening wraz z Enduro Krzeszowice to nie tylko nauka, ale także doskonała zabawa i wyborna atmosfera!

Źródło: Informacja prasowa

Share.

About Author

Comments are closed.