Nowy motocyklowy program TV – MOTOVBLOG NEWS

0

MOTOVBLOG NEWS na antenie Motowizji cyklicznie już od czwartku.

Na antenie Motowizji (NC+, Orange TV, Toya TV, Multimedia) startuje program MOTOVBLOG NEWS. Niepowtarzalna formuła, unikatowe newsy, porządna dawka energii i rzetelnych informacji – to wszystko zaserwuje oglądającym prowadzący, a przede wszystkim motocyklista, Wiktor Kammer.

cannes4Program startuje z grubej motocyklowej rury. Zabierze widzów do Warszawy na 7 Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów. Kto nie dotarł na miejsce osobiście, ma szansę przyjrzeć się relacji z pierwszej ręki. Następnym mocnym punktem będzie test motocykla Triumph Tiger Explrorer XC 1200, odkrywcy wrażeń i rasowego drapieżnika drogi. Widzowie poznają także historię firmy Ring Road Yamaha – wyłącznego autoryzowanego dealera Yamahy w małopolsce i na podkarpaciu. W premierowym, jak i przyszłych odcinkach Motovblog NEWS nie zabraknie też porad praktycznych. Eksperci rozwieją wątpliwości na temat tego, jak ubrać się na motocyklowy wyjazd turystyczny, czy jak dbać o opony Waszych ulubionych dwóch kółek. Na koniec przyjrzymy się sylwetce najpopularniejszego w Polsce motovlogera – Mike’a 12r1, który prowadzi kanał Polski Motovlog i może pochwalić się ponad 24 tysiącami subskrybentów.

Motovblog NEWS to unikatowy program dla miłośników dwóch kółek. Będzie emitowany na kanale programu Motowizja co dwa tygodnie. W każdym odcinku na widzów czekać będą rynkowe premiery ubrań i sprzętu, testy motocykli i akcesoriów, relacje z imprez branżowych, porady, wywiady i historie polskich firm motocyklowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony programu:  https://www.facebook.com/MOTOVBLOG

motovblog_2

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.