Od Yamaha na święta

0

image003

YAMAHA OGŁASZA CENY MOTOCYKLI R1 i R1M

Od momentu debiutu na tegorocznych targach EICMA w Mediolanie, dwie premierowe Yamahy YZF-R1 i YZF-R1M stały się najbardziej pożądanymi motocyklami na rynku.

YZF-R1

Pozostała znana na całym świecie nazwa, lecz wszystko inne uległo zmianie. Dzięki mocy 200 KM oraz masie 199 kg z płynami, a także najbardziej zaawansowanym systemom elektronicznym, jakie kiedykolwiek zostały zastosowane w seryjnie produkowanym motocyklu, nowa generacja R1 rozpoczyna erę trójwymiarowej kontroli jazdy.

Yamaha ogłasza rekomendowaną cenę detaliczną nowego motocykla YZF-R1, która na rynku europejskim wynosi 79 900 PLN. Oferowany w kolorach Race Blu i Racing Red model YZF-R1 będzie dostępny w salonach Yamahy od lutego 2015 roku. Klienci, którzy chcą znaleźć się wśród pierwszych posiadaczy najnowszego superbike’a Yamahy, już dziś mogą rezerwować R1, wpłacając zaliczki u swoich Dealerów Yamahy.

2015_YAM_YZF1000R1SPL_EU_BWM2_ACT_006YZF-R1M

Limitowana wersja motocykla R1M, za sprawą swej ekskluzywnej specyfikacji, zawierającej m.in. wyczynowe zawieszenie (ERS) i karbonowe nadwozie, oferuje dziś zaawansowane technologie pochodzące prosto z MotoGP wszystkim fanom jazdy torowej. Wyjątkowy potencjał R1M zapewnia unikalny moduł sterujący komunikacją (CCU) z funkcją zapisywania i bezprzewodowej synchronizacji danych, umożliwiającą mechanikom oraz samym kierowcom natychmiastową analizę osiągów.

Rekomendowana cena detaliczna limitowanej wersji R1M wynosi 101 000 PLN. W Europie motocykl będzie można zakupić wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu rezerwacji, który jest dostępny na stronie producenta. Klienci, którzy dokonają zgłoszenia wstępnej rezerwacji motocykla przez Internet, w ciągu trzech dni otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem tymczasowego przydziału motocykla. Osoby, którym uda się dokonać rezerwacji, zostaną skierowane do wybranych salonów dealerskich w celu podpisania umowy i wpłacenia zaliczki na motocykl. Dostawy motocykla rozpoczną się w marcu i będą realizowane w kolejności złożonych zamówień.

 

 

 

Ekskluzywny event Yamaha Racing Experience (YRE) z Colinem Edwardsem

Każdy posiadacz wersji R1M zostanie zaproszony do wzięcia udziału w jednej z imprez Yamaha Racing Experience (YRE), które odbędą się latem 2015 na czterech największych torach wyścigowych w Europie. Te ekskluzywne wydarzenia rozpoczną się powitalną kolacją, a następnie uczestnicy będą mogli skorzystać z pełnego dnia spędzonego na torze, w trakcie którego wskazówek dotyczących ustawień motocykli udzielą im fabryczni technicy Yamahy, a naukę jazdy po torze poprowadzą profesjonalni zawodnicy, z byłym zawodnikiem MotoGP i obecnym kierowcą testowym Yamahy, Colinem Edwardsem na czele!

 

Pełne informacje o modelach dostępne są na stronie procudenta. 

źródło: informacje prasowe

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.