Piękne kobiety i wspaniałe maszyny…

0

Kolejna udana impreza już za nami.  Już po raz piąty odbyła się Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Było na co popatrzeć…

Ci, którzy nie przyszli na wystawę powinni żałować. więcej

Wzorem lat ubiegłych można było zobaczyć mnóstwo wspaniałych maszyn i wiele pięknych kobiet w jednym miejscu.

Nie zabrakło premier i nowości.

Pojawił się nowy model BMW R 1200 GS, który rozpoczyna nowy rozdział w historii bawarskiego koncernu. Nowy dwucylindrowy silnik w układzie bokser dostarcza 125 KM (92 kW) mocy oraz 125 Nm momentu obrotowego. Silnik, oparty na nowej koncepcji połączonego chłodzenia powietrzem i cieczą oraz pionowym przepływie przez cylindry charakteryzuje się jeszcze większą dynamiką. Dzięki większej sztywności ramy głównej i wzmocnionym elementom zawieszenia nowy R 1200 GS został jeszcze lepiej przygotowany do jazdy w terenie.

Zaprezentowano również limitowane modele bawarskiego producenta R 1200 R, R 1200 RT oraz R 1200 GS Advenutre, prezentowane z okazji 90 lecia marki.

Triumph zaprezentował model model Trophy –reinkarnację kultowego turystyka brytyjskiej marki. Właściwie należy powiedzieć, że piękna hostessa zaprezentowała nam tą maszynę.

Silnik „triple”, elektronicznie regulowane zawieszenie, tempomat, kontrola trakcji, ABS, system audio z Bluetooth, napęd wałem kardana, podgrzewane siodło, zintegrowane kufry i dziesiątki szczegółów, które mają podnosić komfort jazdy na długich odcinkach.

Równie dobrze prezentowało się stoisko Ducati…

 

Ciekawym akcentem tegorocznej wystawy była prezentacja maszyn pochodzącej ze Spirit Lake w stanie Iowa (USA) marki Victory , gdzie motocykle produkowane są od 1998 roku. Firma została założona przez pasjonatów.  Na przestrzeni lat rozwinęła się na tyle, że dziś oferuje swoje produkty praktycznie na całym świecie.

Kto nie był, niech żałuje. Następna okazja dopiero za rok!

      

  Więcej zdjęć z wystawy można zobaczyć w galerii.

Share.

About Author

Comments are closed.