Pierwsza dostawa premierowej Yamahy MT-09 SP do salonów w Polsce

0

Jeszcze lepiej wyposażona. Jeszcze bardziej mroczna. Jeszcze lepsza… Premierowa Yamaha MT-09 SP właśnie wjechała do salonów w Polsce.

Bezdyskusyjny bestseller i trzon rodziny Hyper Naked teraz w jeszcze mroczniejszej i jeszcze bogatszej wersji wyposażenia – poznajcie Yamahę MT-09 SP, która właśnie trafiła do polskich salonów. MT-09 SP to przede wszystkim jeszcze lepsze zawieszenie niż w rewelacyjnym pierwowzorze MT-09, z tylnym amortyzatorem marki Öhlins posiadającym wygodną, zewnętrzną regulację. Z przodu przyszli właściciele MT-09 SP znajdą w pełni regulowany widelec marki Kayaba w pięknym złotym kolorze. A będąc przy kolorze – ekskluzywna wersja SP wyróżnia się unikalnym malowaniem Silver Blu Carbon i lakierowanymi na czarno przyrządami na kierownicy. Smaczku dodają niebieskie przeszycia kanapy oraz niebieskie felgi z grafiką SP.

Yamaha MT-09 S

Yamaha MT-09 S

Lista dedykowanego wyposażenia nie kończy się jednak na zawieszeniu i limitowanej kolorystyce. To także system Quick Shift pozwalający na zmianę biegu w górę bez użycia sprzęgła i bez zamykania przepustnicy. MT-09 SP posiada sprzęgło antyhoppingowe, a za precyzyjne przenoszenie mocy dynamicznego silnika CP3 dba system kontroli trakcji i układ D-MODE. Wisienką na torcie jest oświetlenie w technologii LED.

Rekomendowana cena detaliczna Yamahy MT-09 SP wynosi 44 000 zł. Pierwsze egzemplarze MT-09 SP właśnie pojawiły się u autoryzowanych dealerów marki Yamaha.

Więcej informacji oraz lista dealerów dostępne na stronie www.yamaha-motor.pl.

Share.

About Author

Comments are closed.