Salony Vespa dostępne online!

0

W obecnych, trudnych chwilach zespół Vespa wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klienta.

Salony pracują normalnie, jednakże wdrożone zostały specjalne środki, by zadbać o jeszcze większą higienę w trosce o zdrowie ludzkie. W związku z zaistniałą sytuacją, przygotowany został specjalny pakiet obsługi zdalnej, który obejmuje:

Mobilny serwis – usługa door-to-door. Na terenie miasta, w którym znajduje się Salon dealera tejże marki  jest ona bezpłatna. Twój skuter zostanie odebrany i odwieziony specjalnie przygotowanym do tego autem. Istnieje możliwość dostarczenia skutera zastępczego.

Zakup skutera – doradcy są dla dostępni nie tylko w Salonach, ale też przez telefon, e-mail, komunikator WhatsApp czy Skype. Obsługa doradzi w wyborze, skonfiguruje pojazd, zaproponuje dodatkowe akcesoria oraz przeprowadzi całą transakcję bez konieczności Twojej wizyty w Salonie a na koniec dostarczy skuter pod wskazany adres.

Zakup części, odzieży i akcesoriów – każdy produkt z oferty można również zakupić bez odwiedzania Salonów. Wystarczy, że przez telefon, e-mail, czy w dowolny sposób skontaktujesz się z doradcami oraz zamówisz dany produkt. Nie ma to znaczenia czy są to ubrania z oferty Vespy, czy części oryginalne do Twojego skutera. Wszystko zostanie wysłane do Ciebie. Każdy produkt można zwrócić w ciągu 30 dni i otrzymać cenę zakupu.

Finansowania i ubezpieczenia – doradcy przy zakupie pojazdu przedstawią również ofertę w zakresie finansowania i ubezpieczenia.

Lista salonów sprzedaży oraz kontakt dostępne są TUTAJ.

Źródło: Vespa

Share.

About Author

Comments are closed.