Sezon motocyklowy w Suzuki zaczyna się już w lutym!

0

Wiosna w lutym

Sezon motocyklowy w Suzuki zaczyna się już w lutym! Suzuki Motor Poland i Shell Polska zapraszają do skorzystania ze specjalnej oferty „Wiosna w lutym”, dzięki której można uniknąć kolejek w serwisach, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

 Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Jeżeli nie masz możliwości przekazania pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówisz swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będziesz mógł skorzystać z tej specjalnej oferty.

 

Dodatkowo, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera); a gdy zlecisz wykonanie Wiosna w lutym_gadżetusługi w serwisie na kwotę min. 300 PLN netto otrzymasz także elegancki upominek w postaci oryginalnego scyzoryka Victorinox Waiter w skórzanym etui.

Serwis motocykla i quada jeszcze nigdy nie był tak łatwy!

Share.

About Author

Comments are closed.