Sezon motocyklowy wcale się nie kończy?

0

Sezon motocyklowy w Polsce powoli zbliża się do końca, jednak na Wyspach Kanaryjskich trwa on przez dwanaście miesięcy w roku. Średnie temperatury od września do grudnia są wręcz idealne na motopodróże i wahają się od 22 do 29 stopni Celsjusza. więcej

Tym samym to doskonałe miejsce na przedłużenie spełnianie motomarzeń również w okresie jesiennym i zimowym.

RIDESIDE oferuje aktywny wypoczynek w wersji motocyklowej na Wyspach Kanaryjskich. Ponad 2 000 km tras na 4 wyspach, doskonały klimat przez cały rok, organizacja wyjazdu od
A do Z, a przede wszystkim dostępność najwyższej klasy motocykli BMW na miejscu to główne zalety propozycji podróżowania motocyklem z RIDESIDE.

Każdy, kto do 30 września br. zarezerwuje wyjazd w ramach promocji „DLA NAJSZYBSZYCH”w dowolnym terminie w okresie od września do listopada br. otrzyma rabat w wysokości 500 zł. Dodatkowo każda osoba, która ukończyła 12 r.ż. będzie mogła towarzyszyć motocykliście z rabatem 200 zł. W ten sposób podróż pary: motocyklisty i pasażera teraz będzie tańsza o 700 zł.

Promocja obejmuje 5 elastycznych pakietów: Start, Fun, Tour, Master i Pro oraz jeden z motocykli BMW: R1200GS, F800GS, F800R i F700GS.

Więcej na www.rideside.pl

Share.

About Author

Comments are closed.