Tankuj Energię – przetestuj skuter elektryczny w Warszawie!

0

Z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu, 22 września br. na warszawskim Powiślu odbędzie się impreza pod hasłem „Tankuj Energię”. Każdy kto tego dnia, od godziny 12.00 do późnego wieczora, pojawi się pod klubokawiarnią „Warszawa Powiśle” będzie mógł za darmo przejechać się w pełni ekologicznym skuterem lub motocyklem elektrycznym. więcej
Ciepła, słoneczna końcówka lata to wymarzony czas, aby doładować baterie. „Tankuj Energię”, to hasło imprezy podczas której, poza świetną muzyką i leżakami, pod klubo-kawiarnią Warszawa Powiśle, pojawią się ekologiczne skutery, motocykle i rowery napędzane energią elektryczną. Każdy zainteresowany będzie mógł spróbować swoich sił.

„Na większość modeli nie wymagane jest prawo jazdy, wystarczy ukończone osiemnaście lat, odrobina szaleństwa i odwagi. Jazda skuterem to przede wszystkim świetna zabawa.” – mówi Michael Bell z E3Scooter.
Organizatorem wydarzenia jest E3SCOOTER, dystrybutor największej na świecie marki skuterów elektrycznych, które niedawno pojawiły się na ulicach warszawy. Testy na które zaprasza E3SCOOTER są darmowe, a skuterem można zgodnie z prawem poruszać się po ulicach, chodnikach i parkach, nie emitują spalin, ani nie wydają hałaśliwych dźwięków.
Impreza pt. „Tankuj Energię” to świetna okazja, aby samemu przetestować jednoślady i osobiście zapytać organizatorów o ich dane techniczne, sposoby ładowania czy koszty związane z zakupem i utrzymaniem skutera, które wg. organizatorów zwracają się już po czterech miesiącach w porównaniu z kosztami utrzymania samochodu. Jak mówi Luiza Witkowska z E3SCOTOER – „Koszt przejechania 100 km skuterem elektrycznym to niecałe 3 złote!!!
Impreza odbędzie się 22 września z okazji 13. Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Ggłówną atrakcją będzie możliwość darmowego przetestowania ekologicznych skuterów, rowerów i motocykli elektrycznych.

Na imprezie nie zabraknie również naszej redakcji!

Share.

About Author

Comments are closed.