W Warszawie otwiera się strefa moto BMW Urban Garage

0

Już w najbliższy czwartek, w Warszawie nad Wisłą przy ul. Wioślarskiej 6, ruszy specjalnie zaaranżowana przez BMW Inchcape Polska strefa „BMW Urban Garage” – miejsce dla miłośników motocykli.

Na gości strefy czekają liczne atrakcje, w tym m.in. warsztaty, pokazy nowoczesnych i unikalnych modeli motocykli, konkursy, jazdy testowe oraz spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów. Osoby, które chcą doświadczyć jeszcze większej dawki emocji, mogą wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym nagrodą główną będzie motocykl R 1250 GS.

Na gości strefy czekają aż dwadzieścia cztery dni atrakcji, w tym prezentacje najnowszych modeli motocykli oraz maszyn „z duszą”, praktyczne szkolenia, m.in. jak rozpocząć przygodę z motocyklem, na co zwrócić uwagę, kupując sprzęt, jak o niego dbać, a także rozmowy z ekspertami. Ponadto podczas każdego z sześciu czterodniowych bloków, które od 20 maja do 27 czerwca będą odbywały się co tydzień od czwartku do niedzieli, będzie można skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami motocykli, np. S 1000 R czy R 18 Classic. Nie zabraknie też spotkań z osobowościami ze świata sportu i telewizji, które pasje do motocykli mają we krwi. W programie m.in. rozmowy z Jackiem Czachorem i Odetą Moro, spotkanie z Teamem LRP oraz wiele innych aktywności.

Strefa „BMW Urban Garage” położna jest w malowniczej scenerii nad brzegiem Wisły, obok budynku Warszawskiego towarzystwa Wioślarskiego przy ul. Wioślarskiej 6. Strefa będzie działać od czwartku do niedzieli od godziny 12:00 do 20:00. Szczegółowy plan wydarzeń, które odbędą się w BMW Urban Garage, dostępny jest na stronie https://www.facebook.com/BMWUrbanGarage.

Share.

About Author

Comments are closed.