Warszawska Giełda Motocyklowa rusza już dzisiaj!

0

W sobotę 27 kwietnia, czyli już dziś obędzie się wielkie otwarcie Warszawskiej Giełdy Motocyklowej!  Impreza adresowana jest nie tylko do fanów motocykli, lecz wszystkich osób chcących poznać świat jednośladów oraz spędzić sobotę w atmosferze rodzinnego motocyklowego pikniku. W programie wydarzenia m.in. pokazy stunt, szkolenia z pierwszej pomocy, konsultacje specjalisty z Kodeksu Ruchu Drogowego, jazda w alkogoglach, liczne konkursy, gry i zabawy. 
Zapraszmy na Jagiellońską 69 w Warszawie.

 więcej
„Celem imprezy jest nie tylko skupienie w jednym miejscu miłośników motocykli, lecz również promowanie bezpieczeństwa motocyklistów na polskich drogach. Na terenie giełdy będą odbywały się m.in. warsztaty z zakresu pierwszej pomocy motocyklistom i zapobiegania kolizjom oraz konsultacje z zakresu przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.” – twierdzi Jarosław Urbaniak – organizator giełdy.

Na giełdzie pojawią się wystawcy oferujący sprzedaż motocykli, skuterów, quadów, części oraz akcesoriów.

Ponadto goście będą mogli skorzystać z bardzo wielu atrakcji, począwszy od oglądania pokazów stunt i jazdy freestylowej w bezpiecznych warunkach, przez próbę jazdy w „alkogoglach” – okularach symulujących niebezpieczeństwo jazdy pod wpływem alkoholu, po wystawę zabytkowych maszyn oraz warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej. Przewidziano również liczne konkursy, gry i zabawy – również dla najmłodszych. Podczas giełdy otwarty będzie ogródek gastronomiczny, gdzie goście będą mogli zaspokoić apetyt i uzupełnić pragnienie chłodnymi napojami.

„Na otwarcie Warszawskiej Giełdy Motocyklowej zapraszamy wszystkich chcących spędzić czas w atmosferze rodzinnego motocyklowego pikniku. Zapraszamy motocyklistów, młodzież i rodziny z dziećmi. Zależy nam na tym, aby to właśnie goście tworzyli atmosferę i klimat giełdy – nie tylko pierwszej, ale również kolejnych. Liczymy, że wydarzenie wpisze się jako stały element uatrakcyjniający spędzanie czasu wolnego podczas lata w Warszawie” – dodaje Jarosław Urbaniak.

Kolejne imprezy będą odbywały się cyklicznie w soboty od maja do października, a co miesiąc wydarzenie będzie obfitowało w większą ilość atrakcji. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej www.wgm.waw.pl

Agenda imprezy:
08:00 – Otwarcie Giełdy
10:00 – Pierwsze „palenie gumy“
10:30 – Jazda zręcznościowa Quadem
11:00 – Pokaz Stunt (Ernest Komorowski & Kamil Gryzio)
11.20 – Konkurs wolnej jazdy na motocyklu
11.40 – Pokaz ratownictwa medycznego („ wypadek motocyklisty” )
12.00 – Stunt show / palenie gumy ( Ernest Komorowski & Kamil Gryzio )
12.30 – Wyścigi w nartach (do wygrania vouchery na F1K)
12.50 – Pokaz ratownictwa medycznego
13.30 – Stunt show (Gryzio team)
14.00 – Jazda w alkogoglach
14.30 – Konkurs strongmanów (z kuflem w dłoni ), przeciąganie liny
15.00 – Extra pokaz freestylowej jazdy motocyklem (Gryzio team)
15.30 – Strzelanie z opon
16.00 – Wyścig z kubeczkami wody
17.00 – Zakończenie imprezy

Więcej informacji znajdziecie na:  www.wgm.waw.pl

Share.

About Author

Comments are closed.