Wydarzenia motocyklowe z BMW w 2018 roku.

0

W waszym garażu zimuje motocykl BMW a Wy już zastanawiacie się gdzie się nim wybrać w tym roku? Zapraszam do zapoznania się z szeregiem imprez organizowanych przez BMW.

Na ten rok BMW zaplanowało różnorodne eventy takie jak XVIII Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW, BMW GS Challenge Polska, czy Anielski Orszak.

Rozpoczęcie sezonu 2018 BMW KMP

Pierwsza impreza w roku organizowana przez BMW Klub Motocykle Polska, odbędzie się 6 kwietnia a kończy się 7 kwietnia. W tym roku sezon otwieramy w Szaflarach. Więcej informacji już wkrótce.

Dni BMW Motorrad Polska

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników motocyklów BMW. W tym roku impreza organizowana przez BMW Motorrad Polska odbędzie się w dniach 25-27 maja w Mrągowie. Dni otwarte organizowane są z myślą o starszych jak i o młodszych pasjonatów, Nie zabraknie z pewnością konkursów, jazd próbnych, jak i oferty ubioru i akcesoriów. Także wsiadajcie na motocykl, bierzcie rodzinę i przyjeżdżajcie.

XVIII Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Zlotu Motocykli BMW odbędzie się w Wiśle w dniach 15-17 czerwca. Już 18 edycja z pewnością będzie obfitować w liczne konkursy, nie zabraknie dobrej zabawy, oraz niezapominanych chwil, jadąc malowniczymi trasami Wisły. Jak co roku spodziewamy się dużej frekwencji.

Szczegóły, kalendarz i formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie organizatora: http://www.bmw-klub-motocykle.pl/

Share.

About Author

Comments are closed.