Wyścigi motocyklowe Alpe Adria i IMRC

0

Informacje dotyczące rejestracji i harmonogramu czasowego Alpe Adria i IMRC

Przedstawiamy Wam podstawowe informacje zaczynającego się sezonu serii Alpe Adria Championship, IMRC MM SR oraz IMRC Cup, dotyczęce rejestracji oraz harmonogramu czasowego na wspólnych zawodach AA i IMRC.

REJESTRACJA
Do 28 Lutego ciągle macie możliwość dokonania rejestracji na cały sezon w specjalnej cenie. W tym dniu musimy rejestrować wniosek zgłoszeniowy oraz oplatę na naszym koncie. Tym sam możecie również rejestrować się na poszczególne imprezy, przy czym przed każdą z nich obowiązuje cena promocyjna, pod warunkiem jeżeli będziemy rejestrowali wniosek zgłoszeniowSlovakia_Ringy oraz opłatę na naszym koncie najpóźniej do dwóch tygodni przed każdymi zawodami.  Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń jest zawsze umieszczony w formularzu rejestracyjnym danych zawodów.
Rejestracja Alpe Adria: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-championship/
Rejestracja IMRC MM SR i IMRC Cup: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/

Uwaga: Po dokonaniu rejestracji zostanie automatycznie wygenerowany e-mail z Waszym wnioskiem zgłoszeniowym w formacie pdf. Wniosek ten należy wydrukować, podpisać i oddać podczas rejestracji w miejscu konania zawodów!Informacja ta dotyczy rejestracji na cały sezon.

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM CZASOWY
Przedstawiamy Wam przkładowy harmonogram czasowy na wspólne zawody Alpe Adria i IMRC, ktoóe odbędą się na torach Pannonia-ring, Most, Hungaroring i Slovakia Ring.
Harmonogram czasowy możecie ściągnać klikając na link http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/TIMETABLE-AA-IMRC-V3.pdf  Harmonogram czasowy na zawody we włoskiej Adrii oraz chorwackiej Rijeke przedstawimy Wam później, ponieważ terminy te są połączone z wyścigami Vintage (Adria 15. – 17. 5.) oraz z mistrzostwami świata sajdkár (Rijeka 19. – 21. 6.).

DUŻA ILOŚĆ JAZDY
Również i w tym roku oferujemy dużą ilość jeżdżenia tak jak to było w roku poprzednim.
Dla zawodników Alpe Adrie + IMRC MMSR. Oznacza to, że w piątek dostaniecie się na wyścigi 4 razy, w sobotę czeka na Was trening, kwalifikacja nr. 1 oraz wyścigi nr. 1 a w niedzielę klasyfikacja nr. 2 oraz wyścigi nr. 2 (do drugich wyścigów miejsca startowe będą wygenerowane według wyników z obu kwalifikacji!).
Na zawodników IMRC Cup czekają dwudniowe zawody. W sobotę odbędą się dwa treningi i kwalifikacja. Natomiast w niedzielę trening Warm Up oraz wyścigi. Oczywiście oferujemy również płatne wolne treningi, które są organizowane w piątek według pojemności motocykli.

KONTAKT
Więcej informacji będziemy przesyłać według potrzeby w dniach kolejnych.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: email info@slovakiaracing.sk  tel.: +421 918 736 557
Pozdrawiamy
Slovakia Racing Team

SR

Share.

About Author

Comments are closed.