Zimne testowanie w Hiszpianii – Almeria&Cartagena

0

Zapraszamy na zimne testowanie do Hiszpianii na torach Almeria i Cartagena

Drodzy Czytelnicy,

podobnie jak w ubiegłym roku, agencja Slovakia Racing przy współpracy z agencją Bikepromotion przygotowała terminy na zimowe testy na hiszpańskich torach Almeria i Cartagena. Chcemy być do Waszej dyspozycji również poza sezonem.

W celu ułatwienia Wam podjęcia decyzji, czy pojedziecie z nami do Hiszpanii, możecie obejrzeć fotogalerię z poprzedniego wyjazdu, która znajdziecie po kliknięciu na link:  http://www.youtube.com/watch?v=G2v3HSdK7tU

TERMINY I WPISOWE

Podczas wszystkich terminów jest mowa o treningach w grupach. Jeżeli chcecie wziąć udział również w wyścigach po zakończeniu wolnych jazd, należy dopłacić 20€. Prosimy abyście pamiętali, że w ramach turnusów możecie wybrać krótszą ilość dni, o czym prosimy informować w e-mailu zgłoszeniowym.

 • 28.11.-3.12.2015 Almeria 749€ / 6 dni
 • 5.-8.12.2015 Cartagena 549€ / 4 dni
 • 19.12.-5.1.2016 Almeria 1299€ / 18 dni
 • 16.-19.1.2016 Cartagena 549€ / 4 dni
 • 21.-26.1.2016 Almeria 749€ / 6 dni
 • 6.-9.2.2016 Cartagena 549€ / 4 dni
 • 11.-16.2.2016 Almeria 749€ / 6 dni
 • 12.-15.3. 2016 Almeria 549€ / 4 dni

Podana kwota wpisowego jest ważna jeżeli będzie opłacona do 3 tygodni przed terminem.

Zawodnik musi być zarejestrowany 3 tygodnie przed konkretnym terminem oraz musi mieć opłacone wpsiowe!

DOJAZD

– Zawodnicy, którzy zdecydują się wziąć udział w testach, są zobowiązani do dojazdu na własna rękę. Zainteresowanych będziemy dokładnie informować o możliwościach podróży lotniczej, przy czym lotnisko jest bezpośrednio w Almerii, gdzie będziemy na Was czekać.

– Motocykle oraz akcesoria, tj. ubranie, opony itd.:
 • możecie dowieść do Hiszpanii sami
 • możecie skorzystać z możliwości przewozu tam i spowrotem za cenę 500€, z przechowaniem od listopada do marca na torze Almeria (1€/1dzień). Oznacza to, że jeżeli zdecydujecie się na więcej terminów, Wasze wyposażenie będzie na Was czekało w Hiszpanii a my będziemy latać w uzgodnionych terminach. Czas i miejsce ogłosimy na podstawie ilości zainteresowanych. Jeżeli Wasze wyposażenie oraz motocykl będą przechowywane w Almerii a testy będą miały odbyć się w Cartagenie, koszt transportu motocykla wynosi 80€ tam i spowrotem.

W przypadku transportu motocykla przez nas będą w uzgodnionym terminie do dyspozycji blaszane boxy, w których jest miejsce również na podstawowe wyposażenie, kaski, stojaki, skrzynka z podstawowymi narzędziami, ubrania, kanister na benzynę + nalewak. Oferujemy również możliwość wynajęcia większej ilości boxów w cenie jak za box na motocykl.

BOXY DO WYNAJĘCIA

Cena boxu na obu torach wynosi  130€/1 deň. Cena za jeden motocykl będzie przeliczona według ilości motocykli znajdujących się w boxie. Oferujemy możliwość zakupu miejsca w boxie za cenę 30€ za jeden dzień. Do takiego boxu będą dopełniani zawodnicy według zainteresowania i pojemności boxu.

OPONY ORAZ SERWIS NA MIEJSCU

Na miejscu jest zabezpieczony serwis, narzędzia, podstawowe części zamienne, klocki hamulcowe, olej itd. Zabezpieczone są także opony marki Dunlop, Pirelli, Metzeler, Bridgestone oraz Michelin.

USŁUGI NA TORZE         

W 2015 roku mamy zaplanowany jeden termin, w którym weźmiemy udział przy czym wykorzystamy usługi naszego partnera. Po nowym roku, będziecie mogli korzystać już z usług naszej agencji Slovakia Racing, tj. namioty, narzędzia, grile itd. Abyście niemusieli wynajmować boxy, agencja Slovakia Racing będzie miała własne zakwaterowanie. Później będziemy Was informować o szczegółach.

ZAKWATEROWANIE

W przypadku zainteresowania o zakwaterowanie jesteśmy w stanie je zapewnić. Hotel Marina Playa, dwuosobowy pokój, 70€/noc ze śniadaniem i obiadem, jednoosobowy pokój 49€/noc ze śniadaniem i obiadem.

REJESTRACJA

W przypadku, jeżeli jesteście zainetersowani testowaniem prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail z niżej podanymi informacjami.

Jeżeli jesteście zaintersowani pierwszym terminem, prosimy o natychmistową odpowiedź, abyście zdążyli dokonać wszystkich rezerwacji oraz opłat.

Informacje w e-mailu:

 • imię i nazwisko
 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • grupa/motocykl
 • miasto
 • państwo
 • dokładne terminy, w których chcecie wziąć udział (w przypadku, jeżeli nie chcecie brać udziału w pełnym turnusie, prosimy o podanie dokładnych dat)
 • informacja czy jesteście zainteresowani zakwaterowaniem

Wiadomość prosimy wysłać na adres feher@slovakiaracing.sk

Będziemy Was informować o wszystkich potrzebnych szczegółach.

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na e-mail  feher@slovakiaracing.sk, lub telefoniczny +421 918 736 557.

Do zobaczenia na torze!

Pozdrawiamy,

Slovakia Racing Team & Redakcja server370579.nazwa.pl

Share.

About Author

Comments are closed.