Nie od dziś wiadomo, że lepiej zdobywać nowe umiejętności (i zaliczać ewentualne szlify)  ćwicząc motocyklem na torze.

Yamaha postanowiła w ramach akcji promocyjnej wesprzeć posiadaczy motocykli tej marki.

System jest prosty: Masz Yamahę – masz zniżkę. Mamy nadzieję, że zachęci to przynajmniej niektórych z Was do wypróbowania swoich sił na torze, a dla tych którzy przygodę z jazdą po torze już rozpoczęli będzie stanowiło impuls do znalezienia chwili czasu i doszlifowania “wyścigowego talentu.

Więc jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności jazdy na motocyklu, a przy okazji sprawdzić się na torze? Adrenalina, dobra zabawa – czy właśnie tego szukasz? Jeśli tak, to zgłoś się na Time Attack.

Właściciele motocykli Yamaha wpisując w zamówieniu kod rabatowy – trzy pierwsze znaki numeru VIN swojego motocykla – otrzymują 20% zniżki na zakup biletu.

 

Terminy:

14 czerwca

Tor Wschodzący Białystok to nowy obiekt o długości ponad 1 km i szerokości 10 m. W pełni asfaltowa, przyczepna nawierzchnia sprawia, że tor jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych riderów.

rezerwacja

19 lipca

Autodrom Pomorze, znany również jako “Tor Pszczółki” to tor kartingowy z pełną infrastrukturą. Atrakcyjna nitka toru zmusza do technicznej jazdy, pozwalając również na odwinięcie gazu na prostych.

rezerwacja

17 sierpnia

Tor Radom jest świetnym miejscem do nauki jazdy w złożeniu i obierania optymalnej trajektorii. Idealny zarówno dla początkujących motocyklistów (wielu właśnie tam stawia swoje pierwsze kroki na torze), jak i dla doświadczonych zawodników.

rezerwacja

13 września

Tor Słomczyn to obiekt zlokalizowany ok. 50 km od Warszawy. Równa nawierzchnia i rozbudowana infrastruktura sprzyjają szybkiej i dynamicznej jeździe, a różne konfiguracje toru pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału motocykli

rezerwacja

Share.

About Author

Comments are closed.