VERVA STREET RACING 2019

0

W dniach 24-25 sierpnia 2019 roku odbędzie się jubileuszowa 10. edycja VERVA Street Racing, która  tym razem odwiedzi Gdynię. Moto GP, Dakar, Formuła 1, akrobacje lotnicze wiele innych atrakcji.
Samochody, motocykle, łodzie i samoloty! Na lądzie, w powietrzu i na wodzie!

W tym roku na fanów motoryzacji czekają aż dwa dni pełne emocjonujących rajdów samochodowych, wyścigów i pokazów na ziemi i w powietrzu. Gośćmi specjalnymi imprezy będą kierowcy Formuły 1 – Robert Kubica i George Russell reprezentujący ROKiT Williams Racing Team.

VERVA Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, który odbywa się nieprzerwanie od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2500 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz blisko 600 tysięcy widzów.

W Gdyni nie zabraknie atrakcji także dla fanów sportów motocyklowych, co w połączeniu z “wodą i powietrzem” zapowiada się fantastycznie.

Organizatorzy zaplanowali ekscytujące pokazy stuntu i FMX.
Zobaczymy grupę Wójcik Racing Team na motocyklach Moto GP. Będzie można również poczuć atmosferę Dakaru! Żeby zobaczyć pustynny rajd w środku miasta wystarczy odwiedzić Tor Dakar,który powstanie na plaży miejskiej w Gdyni. Swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy ORLEN Team ( Kuba Przygoński, Maciek Giemza i Adam Tomiczek) oraz zawodnicy Reprezentacji Polski Motocross MX65 i MX85.

Na Torze Formuły 1 swoje umiejętności zaprezentują gwiazdy tegorocznej edycji: Robert Kubica i George Russell.

W powietrzu akrobacje lotnicze wykonają: Wojciech Bógdał – motoparalotniarz i zawodnik ORLEN Team, Grupa Akrobacyjna Żelazny oraz Artur Kielak.

Wodę zdominuje 600 konna łódź Fountain 29.
Emocje na wodzie i w powietrzu będą trwać przez cały weekend!!!

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora: https://www.vervastreetracing.pl

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.