Ducati podczas Warsaw Motorcycle Show 2020

0

Nowości włoskiej marki Ducati, zaprezentowanych podczas EICMA2019, nie mogło zabraknąć również podczas największych targów motocyklowych w Polsce. Warsaw Motorcycle Show, to wydarzenie dla każdego motocyklisty, które odbędzie się w dniach 6-8 marca 2020 r. w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

W czasie targów Warsaw Motorcycle Show będzie można poznać z bliska najnowsze propozycje Ducati na rok 2020.

Wśród maszyn, które będą zaprezentowane na stoisku Ducati znajdzie się czysto sportowe, naszpikowane najnowszymi technologiami, Panigale V4S, które teraz wyposażone jest w skrzydełka aerodynamiczne rodem z torów wyścigowych. Pojawi się również pieszczotliwie nazywane „Baby” Panigale V2, które swoimi osiągami może zawstydzić nie jeden motocykl typu „supersport”, a także super-turystyczny model Multistrada 1260 GT.

Wisienką na torcie będzie prezentacja potężnego i mrocznego Streefightera V4 S, który okrzyknięty został najpiękniejszym motocyklem targów EICMA2019.

Oprócz motocykli marki Ducati obecne będą również nowości ze stajni Scrambler Ducati, a w śród nich Scrambler 1100 Pro Sport, czyli tegoroczna nowość.

Stoisko Ducati znajdować się będzie w hali D w dniach 6-8 marca w Ptak Warsaw Expo.

Źródło: Ducati

Share.

About Author

Comments are closed.