Imprezy motocyklowe wiosną 2019 których nie możesz przegapić cz.2

0

Tydzień temu na łamach naszego serwisu ukazał się wpis ukazujący kilka ciekawych, krajowych imprez które obędą się wiosną tego roku. Obiecaliśmy dostarczyć wam drugą porcję informacji o motocyklowych wydarzeniach. Sprawdźmy zatem co ciekawego będzie działo się w kolejnych miesiącach roku abyście z wyprzedzeniem mogli zaplanować swój kalendarz i wyruszyć na spotkanie przyjaciół oraz przygody.

 

custom days Custom Days 2019

Jeśli pałacie pasją to motocykli customowych to na tej imprezie nie może was zabraknąć. Pod  zadaszoną powierzchnią 1000 m2 odbędą się warsztaty, koncerty, trening, konkursy a nawet wyścigi. To święto posiadaczy maszyn takich jak: cafe recery, klasyki, choppery, scramblery, trackery czy robbery. Zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie wszystkich maniaków motocykli stworzonych w szopach i garażach. Każdy zwolennik tego nurtu motocyklowego designu znajdzie tu coś dla siebie. Więcej info na stronie internetowej wydarzenia.

 

 

I RMP Motocykli Zabytkowych

 I RMP Motocykli Zabytkowych

To już druga warta uwagi miłośników motocykli zabytkowych impreza w naszym zestawieniu. W dniach 26-29 kwietnia odbędzie się I Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w Lęborku. Przepiękne ,malownicze, nadmorskie tereny  przez które przebiegać będzie trasa rajdu zapewni niezapomnianą atmosferę oraz wspaniałe widoki. Bazą zlotu będzie ośrodek campingowy InterCamp’84 usytuowany blisko morza. Entuzjaści zabytkowych jednośladów – nie może was zabraknąć!
Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu rajdu.

 

 

3. X Otwarcie Sezonu Motocyklowego i MotoKropla 2019

 X Otwarcie Sezonu Motocyklowego i MotoKropla 2019

27 kwietnia zbiórką na placu prze wrocławską Katedrą na Ostrowie Tumskim rozpocznie się X Otwarcie Sezonu Motocyklowego i MotoKropla. Po mszy świętej i poświęceniu maszyn wielka parada ruszy ulicami miasta. Meta przejazdu to Magnolia Park gdzie odbędzie się koncert a chętni będą mogli oddać krew. Pokazy, treningi z jazdy technicznej, szkolenia z technik udzielenia pierwszej pomocy to tylko część atrakcji przygotowanych dla uczestników. Jak co roku towarzyszyć będzie miła atmosfera a szeroki wachlarz  atrakcji zadowoli uczestników obu płci oraz każdego wieku. Więcej informacji znajdziecie pod tym adres oraz na facebookowym profilu wydarzenia.

 

 

VII Rajd Motocyklowy Nietoperzy Na Orientację

 VII Rajd Motocyklowy Nietoperzy Na Orientację

Już po raz siódmy 4. maja w Międzyrzeczu, w województwie Lubuskim odbędzie się Rajd Motocyklowy Nietoperzy Na Orientację. Trasa przejazdu to asfaltowe drogi podczas pokonywania których uczestnicy wykonają zadania według otrzymanych wskazówek zdobywając punkty. Uczestnictwo jest darmowe. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o wcześniejszą rejestrację gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Na zakończenie imprezy przez miasto  przejedzie motocyklowa parada. Wieczorem organizatorzy zapraszają na imprezę do CLUB HOUSE. Więcej informacji znajdziecie na facebookowym profilu klubu WEST SIEDE BATS Międzyrzecz. 

 

 

Rajd Tukan VI edycja 2019

Raj Tukan to nie lada gratka dla miłośników motocyklowych rywalizacji terenowych, zlokalizowany w przepięknych stronach Dolnego Śląska. Wyszaleć będą mogli się miłośnicy zarówno ciężkich jak i lekkich maszyn. Rajd Tukan odbędzie się w dniach 24-26 maja a żeby wziąć w nim udział Twój rumak musi posiadać minimum 570ccm a dla kobiet 250ccm wzwyż. Rajdu Tukan Mały dla lżejszych motocykli (od 250ccm wzwyż) odbędzie się 14. czerwca. Jeżeli wysokie podjazdy i głębokie, błotniste wyboje to wasze klimaty zaglądajcie na facebookowy profil imprezy aby być na bieżąco. Zobaczcie wideo relację z ubiegłorocznej edycji rajdu. Będzie się działo!

 

 

XIII Rajd Motocykli Zabytkowych „Śladami Piastów” XII Rajd Motocykli Zabytkowych „Śladami Piastów”

Już po raz  12 po okolicach Pierwszej Stolicy Polski, w miejscu koronacji 5 Piastów wyruszy rajd motocykli zabytkowych „Śladami Piastów”. W programie zabawy znalazł się szeroki wachlarz konkurencji oraz konkursów z nagrodami. Będziecie mogli wykazać się umiejętności w prowadzeniu motocykla zabytkowego, powalczyć w konkursie elegancji czy wolnych obrotów. Nie zabraknie również koncertu, ogniska z pogaduchami oraz animacji dla dzieci. To wydarzenie to przede wszystkim nie lada gratka dla miłośników odltimer’ów ale bez wątpienia cała rodzina nie będzie się tutaj nudzić. Wjazd wyłącznie motocykli wyprodukowanych do  1979 roku lub tych posiadających żółtą tablicę. Więcej informacji na facebookowym profilu wydarzenia. Zapraszamy!

I to już wszystko co przygotowaliśmy dla was w dzisiejszym wpisie. Mamy nadzieje, że odwiedzone przez was imprezy przyniosą nowe znajomości, dostarczą emocji lub pozwolą spełnić małe bądź te większe, motoryzacyjne marzenia. Staraliśmy się wybrać i zaprezentować te najciekawsze naszym zdaniem eventy. Nie starczyło by jednak dnia i nocy aby przytoczyć je tu wszystkie. Dlatego odsyłamy was do innych stron w sieci gdzie znajdziecie uporządkowane w kalendarzu imprezy motocyklowe 2019.

Kalendarz wydarzeń motocyklowych na ścigacz.pl

Spis imprez na kiwiportal.pl

Do zobaczenia!

 

 

Share.

About Author

Comments are closed.