Motocyklowa pogoń za lisem

0

Automobilklub Rzemieślnik zapraszam do udziału w 67 edycji Motocyklowej Pogoni za Lisem!
Już 9 listopada odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego połączone z dobrą zabawą i “wycieczką” po lesie w poszukiwaniu ukrytych znaków.
 więcej

W tym roku trasa będzie dłuższa i znacznie trudniejsza zgodnie z oczekiwaniami doświadczonych łowców.

W imprezie może wystartować każdy posiadacz jednośladu lub quada czy innego ATV. Pojazd powinien być wyposażony w tablice rejestracyjną bowiem łączniki pogoni za lisem czasami przecinają drogi publiczne. Uczestnicy poszukują w lesie znaków, które doprowadzą ich do ukrytych punktów kontroli przejazdu. Ten kto odnajdzie wszystkie punkty w najkrótszym czasie może odebrać zaszczytną kitę lisa i tytuł najlepszego myśliwego.

Trasa wytyczona zostanie po lasach w okolicy Romanówki przy Siemiatyczach. Bazą 67 Motocyklowej Pogoni za Lisem będzie Klub Motorowy Quercus. Do dyspozycji uczestników zostanie oddany tor motocrossowy, zlokalizowany na terenie Klubu Motorowego, w ramach rozgrzewki i czystej zabawy dla tych którzy będą mieli niedosyt po zakończonej rywalizacji.

Zapisy przyjmowane będą na miejscu w dniu imprezy. Po szczegółowe imprezy zapraszamy na stronę Automobilklubu Rzemieślnik. Na szczegółowe pytania chętnie odpowiedzą pracownicy działu sportu pod numerami telefonu: 22/ 632 81 49, 22/ 631 96 14.

szczegóły na stronie:
http://www.ak-rzemieslnik.pl/wydarzenie,232,LXVII_(67)_Motocyklowa_Pogon_za_Lisem.html

67 Pogoń za Lisem na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/572058626176853

Share.

About Author

Comments are closed.