Opony motocyklowe Continental Conti Motion w teście długodystansowym

0

Mamy nadzieję, że sezon motocyklowy wreszcie nadejdzie, a pogoda poprawi się na tyle, że będzie można rozpocząć test nowych opon Continental Conti Motion. Tym czasem zakładamy nowy komplet testowych opon na redakcyjny motocykl.

Czy wasze motocykle mają odpowiednie opony? Być może czas pomyśleć o zakupie nowych. Właśnie jest odpowiednia okazja! więcej

Continental Conti Motion to nowa całosezonowa sportowo-turystyczna opona wysokiej jakości dla motocyklistów przykładających dużą wagę do ceny . Jak deklaruje producent, całkowicie nowa koncepcja radialnej opony klasy podstawowej zapewnia pewny i niezawodny feedback zarówno na suchej jak i mokrej szosie. Dzięki zastosowaniu nowych polimerów w mieszance gumowej osiągnięto odpowiedni stosunek wartości do ceny, ze względu na możliwość dużego przebiegu. Stalowe opasanie 0 ° w tylnej oponie zapewnia doskonałą stabilność i komfort jazdy.

Tyle deklaracji. Jakie naprawdę są te opony przekonamy się po teście. Wyniki będziemy publikować sukcesywnie, a podsumowanie nastąpi pod koniec sezonu.
Redakcja

Zapraszamy na stronę dystrybutora: http://www.oponyturbo.pl/preorder.php

Share.

About Author

Comments are closed.