Praca marzeń w Harley-Davidson

0

HARLEY-DAVIDSON® OFERUJE PRACĘ MARZEŃ DLA MOTOCYKLISTY

Rozpoczęło się ogólnoeuropejskie poszukiwanie szczęściarza, który w 2015 roku weźmie udział w niesamowitej wyprawie!

POSZUKIWANY PRZEZ HARLEY-DAVIDSON: Motocyklista z pasją, który chce wziąć udział w dwumiesięcznej podróży przez Europę z pełnym pokryciem kosztów wyprawy. Jakby tego było mało, szczęśliwiec otrzyma na własność motocykl Harley-Davidson StreetGlide, na którym odbędzie podróż, plus wynagrodzenie 25 000 EUR.

Brzmi jak sen? Jednak to prawda. To oferta pracy, którą otrzyma tylko jeden szczęściarz w ramach projektu DiscoverMore, stworzonego przez legendę motoryzacji, firmę Harley-Davidson. Inicjatywa ma na celu wybór jednego motocyklisty, który wyruszy na najwspanialszą wyprawę życia.

Już tego lata szczęśliwy wybraniec rozpocznie planowanie i weźmie udział we własnej wyprawie, podczas której zwiedzi ponad 20 europejskich krajów w poszukiwaniu najlepszych tras motocyklowych w Europie i podzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem portali społecznościowych oraz na specjalnej witrynie internetowej. Po miesiącu przygotowań i planowania, szczęśliwiec odbędzie swoją dwumiesięczną podróż, a zawodowa ekipa filmowa pomoże mu udokumentować jego niesamowite przeżycia.

Brzmi za dobrze, żeby było prawdziwe? Wybrany motocyklista rozpocznie podróż w maju 2015 r. Zapraszamy wszystkich chętnych do składania aplikacji na www.h-d.com/riderwantedi wyjaśnienie, dlaczego to właśnie Tobie należy się uczestnictwo w tej podróży. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 marca 2015 r. Imię i nazwisko wybrańca zostanie ogłoszone w kwietniu. Od tego momentu rozpoczną się przygotowania do jego wyprawy życia.

Wszyscy potencjalni uczestnicy muszą mieć ważny paszport Unii Europejskiej, pełne prawo jazdy na motocykl,i co najważniejsze: pasję do przekazania historii, którazainspiruje innych do podobnej podróży.Harley-Davidson

„Zeszłoroczna akcja DiscoverMore była próbą generalną przed rokiem 2015 i wyborem jednego ambasadora, który ma pokazać światu, jak niesamowita może być wyprawa na motocyklu Harley” – powiedział Mike Johnstone, dyrektor marketingu na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „DiscoverMore ma na celu pokazanie, że podróż po najlepszych europejskich trasach na motocyklu Harley-Davidson jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakich można doświadczyć w życiu – chcemy zainspirować innych motocyklistów, aby odkryli magię, którą można poczuć podczas wyprawy na motocyklu Harley.”

 

Weź udział w DiscoverMore

 

Jeszcze w tym roku Harley-Davidson da szansę motocyklistom z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki na przesyłanie wiadomości i udostępnianie relacji z własnych podróży, aby mogli podzielić się nimi z innymi entuzjastami wypraw turystycznych. Internetowa społeczność stworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, niezależnie od marki ich pojazdu, pozwoli podróżującym miłośnikom dwóch kółek z danego regionu szukać i odkrywać ciekawe trasy oraz nowe miejsca podczas podróży w swojej okolicy.Harley-Davidson DiscoverMore 2015 (3)

 

Projekt DiscoverMore w 2014 roku pokazał wielu motocyklistów, którzy odbyli podróż na motocyklu marzeń w ramach niezwykłej, czteromiesięcznej paneuropejskiej wyprawy. W tym roku wybierzemy jednego podróżnika, który odbędzie całą podróż samodzielnie.

 

Więcej informacji na temat poszukiwań motocyklisty znajduje się na www.h-d.com/riderwanted

Informacje o Harley-Davidson Motor Company®

Harley-Davidson Motor Company jest producentem tzw. motocykli custom, cruiser i motocykli turystycznych oraz producentem szerokiej gamy części i akcesoriów, a także odzieży motocyklowej i odzieży do użytku codziennego marki Harley-Davidson. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.harley-davidson.pl

 

Share.

About Author

Comments are closed.