Przyjemne ciepło w zimne dni – HEAT DEMON

0

Trzymaj się ciepło i ciesz jazdą, nawet w chłodne dni. Proponowane systemy podgrzewanych akcesoriów motocyklowych to wyższy komfort, teraz dostępny także dla posiadaczy motocykli typu chopper, cruiser i turystycznych. Przedstawiamy nowości amerykańskiej marki HEAT DEMON.

HEAT DEMON to kompleksowe rozwiązania przeznaczone dla tych, którzy lubią jazdę poza sezonem, nie marznąć jednocześnie w czasie niskich temperatur, chłodów czy deszczu. To przede wszystkim, wyposażone w regulatory i kontrolery LED, systemy podgrzewania manetek motocyklowych, siedzeń, kamizelek i wkładek do butów. Dziś skupimy się na opisie pierwszego z nich.

Zatem system podgrzewanych manetek, czy na pewno warty inwestycji? Na korzyść przemawia kilka aspektów.

Po pierwsze – nieporównywalnie wyższy komfort jazdy w czasie zimnych czy deszczowych dni.

Po drugie – nowatorski system montażu, w końcu maty grzewcze montujemy wewnątrz kierownicy lub pod manetki (likwidując lub ograniczając wystające kable).

Po trzecie – elegancja/wygląd, masz do wyboru dwa rodzaje kontrolera – czarny lub chromowany (jest to jedyny widoczny na zewnątrz element systemu).

Po czwarte – uniwersalność, tego typu system zamontujesz do dowolnego typu i rodzaju manetek, bez konieczności wymiany ich na inne.

System podgrzewania manetek HEAT DEMON zamontujesz w każdym motocyklu, także tych typu chopper, cruiser i Honda Gold Wing. Posiada 4-stopniową regulację grzania ze wskaźnikiem LED oraz 2-ma trybami podświetlenia (nocny i dzienny), dzięki czemu szybko osiągniesz i utrzymasz pożądaną temperaturę. Zamontowanie takiego zestawu jest proste, możesz to zrobić samodzielnie. W komplecie dostajesz pełne okablowanie, które wpinasz do akumulatora, a następnie podłączasz do zamontowanego wcześniej sterownika i łączysz z podgrzewaniem manetek.

Ile zapłacimy za tę przyjemność? Cena to 499 zł.

Wyłącznym dystrybutorem marki HEAT DEMON w Polsce jest firma Lidor.

Share.

About Author

Comments are closed.