Romantyczne pucowanko, czyli Walentynki z H-D

0

Liberator, legendarny salon Harley-Davidson w Warszawie, łamie wszelkie konwenanse – na Walentynki zamiast czekoladek i kolacji przy świecach proponuje “Hand job” lub “Romantyczne pucowanko w garażu”. Co dokładnie mają na myśli nietuzinkowi sprzedawcy Harleya?
HAND JOB„Hand Job” to oferta dla odważnych, którzy nie boją się zimowej aury i przyjadą w sobotnie święto do salonu na motocyklu. Liberator proponuje im wspólny montaż części „za rączkę” z mechanikiem. Miła propozycja dla osób, które chciałyby zbliżyć się do swojej maszyny. Wybrane przez klientów części zostaną zamówione w trybie przyspieszonym, pod hasłem „Premium Love” więc ich dostawa potrwa tylko dwa dni – dzięki temu ukochany motocykl dostanie prezent już w sobotnie Walentynki!
A wieczorem Liberator proponuje „Romantyczne pucowanko w garażu” przy użyciu oryginalnych timeline coverkosmetyków Harley-Davidson do pielęgnacji motocykla, które będzie można kupić w specjalnej promocyjnej cenie – 20% taniej i dodatkowo otrzymać zestaw mini kosmetyków w prezencie.
Dla tradycjonalistów zestaw koszul dla par, oraz bardzo limitowana seria Walentynkowej biżuterii, które ozdobią kryształkami Svarowskiego każdą Panią, zgodnie z dewizą „Shine me, Darling”.
Walentynki wcale nie muszą oznaczać nudnej kolacji przy świecach, chyba, że tych zapłonowych 🙂 – więcej szczegółów dotyczących propozycji Liberaratora znajdziecie na stronie dealera: http://www.liberator.pl/latest-promotions/50091-podaruj-troche-milosci-na-walentynki

Share.

About Author

Comments are closed.