Suzuki Motor Poland – instrukcje obsługi

0

Instrukcja obsługi to nieodzowny element wielu przedmiotów. Może się jednak zdarzyć tak, że kupując motocykl (zwłaszcza używany) w zestawie nie otrzymamy instrukcji obsługi.

Niniejszy tekst napisałem, ponieważ szukałem instrukcji obsługi do Suzuki GSX-R 600 K1 i nie było to wcale takie łatwe aby ją znaleźć w internecie. Trafiałem bowiem na serwisy, które kazały sobie zapłacić za dostęp do załącznika (nie wspominając już o serwisach aukcyjnych).

Wszelkie instrukcje obsługi pojazdów Suzuki znajdują się TUTAJ. Wystarczy wybrać interesujący nas przedział rocznikowy a następnie prawym guzikiem myszy kliknąć w wybrany link zawierający odpowiednią instrukcję i “zapisać element docelowy jako…”.

Warto przed zakupem motocykla (zwłaszcza używanego) zapoznać się z instrukcją obsługi modelu, który planujemy zakupić. Z instrukcji dotyczącej w/w modelu dowiedziałem się między innymi, że w zestawie powinienem posiadać (umieszczony pod siedzeniem) komplet narzędzi ułatwiających wykonywanie przeglądów okresowych.

Share.

About Author

Comments are closed.