Zlot motocyklowy ELEVEN BIKE FEST 2014

0

Harley-Davidson Club Eleven z Wrocławia serdecznie zaprasza na międzynarodowy zlot motocyklowy
ELEVEN BIKE FEST 2014, który odbędzie się w dniach 16-18.05.2014
 więcej

Impreza odbędzie się w odległości 4 km od miejscowości Gryfów Śląski (w malowniczo położonym ośrodku wypoczynkowym Złoty Potok Resort).

W programie mnóstwo atrakcji dla braci motocyklowej!  Organizator deklaruje również koncerty gwiazd polskiej sceny rockowej: BUDKA SUFLERA, WILKI, BIG CYC i KOBRANOCKA. Ponadto zagrają The Last Ride, ZZ Top-SS Top cover, FreeBirds,Jem Dżem, AntyRadio CoverBand, Manson Band i 4 Szmery.

Budka Suflera obchodzi w tym roku 40-lecie i kończy swoją działalność artystyczną. Zagrają dla nas swój ostatni koncert dla motocyklistów z oficjalnym pożegnaniem.

Cena biletu wynosi 110 PLN i obejmuje: Rally-Pack, dwa śniadania, poczęstunek – oczywiście koncerty i pole namiotowe w cenie wejściówki. Na miejscu zlotu znajduje się restauracja z wynegocjowanymi niskimi cenami dla uczestników, grille z szerokim zakresem dań, stoiska z lokalnymi specjałami i liczne stoiska handlowe różnych firm z branży motocyklowej.
Odbędzie się również 30 minutowy pokaz laserowy i pokazy sztucznych ogni.
Bardzo dobre lokalne, kultowe, świeże, niepasteryzowane piwo Lwówek za jedyne 3,50 PLN za 0,5 l oraz cała gama mocniejszych alkoholi w niskich cenach. Poza tym gwarantujemy mnóstwo konkursów i nagród dla uczestników zlotu, wycieczki dla chętnych po bardzo urokliwej okolicy z wieloma interesującymi miejscami, parada motocyklowa do Lubomierza (znanego z kultowych polskich filmów o Kargulu i Pawlaku), zwiedzanie zabytkowego browaru Lwówek Śląski i cała masa niespodzianek.

W okolicy naszej imprezy znajduje się duża baza noclegowa (hotele, pensjonaty, agroturystyki). Do dyspozycji gości zlotowych będą busy osobowe odwożące do miejsc noclegowych oddalonych od imprezy (4 PLN za 1 km). Wykaz bazy noclegowej i więcej informacji znajduje się na naszej stronie zlotowej – www.11bikefest.pl. Dla wszystkich ceniących sobie sen pod namiotem oferujemy pole namiotowe z sanitariatami, bez żadnych dodatkowych opłat.

My dodamy tylko, że patronujemy tej imprezie!

Więcej info na stronach organizatora – HARLEY-DAVIDSON CLUB ELEVEN: www.hdc11.plwww.11bikefest.pl

Share.

About Author

Comments are closed.